“آخر خط” به آنتن رسید

 “آخر خط” به آنتن رسید

علی مسعودی کارگردان سریال “آخر خط” در آستانه پخش این مجموعه تلویزیونی گفت: ان‌شاءالله لیاقت داشته باشیم در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی، خنده را به روی لبان مردم بیاوریم.

بعد از مدت‌ها شبکه سه رنگِ طنز به خودش می‌گیرد و از امشب (جمعه سی‌ام خردادماه) سریال “آخر خط” علی مسعودی (علی مشهدی) را جایگزین سریال “سرباز” می‌کند. سریال ۲۶ قسمتی کمدی و طنزی که داستان دو پسرخاله شرور است. دو پسرخاله‌ای (علی صبوری- عباس جمشیدی‌فر) که خانواده‌ها از دست این دو نفر به ستوه آمده‌اند. این دو به دلیل جرمی به زندان می‌افتند و تصمیم به مهاجرت از کشور می‌گیرند. علی صبوری، شهین تسلیمی، کمند امیرسلیمانی، عباس جمشیدی فر، اشکان اشتیاق، داریوش سلیمی، علی صبوری، غزال وکیلی، مهسا باقری مهران رجبی و امیر غفارمنش در این سریال بازی می‌کنند.

علی مسعودی در آستانه پخش گفت: باید از مسئولین شبکه و کسانی که ما را یاری دادند این سریال تلویزیونی ساخته و به آنتن برسد، تشکر کنم. ان‌شاءالله لیاقت داشته باشیم در این شرایطی که مردم درگیر مشکلات اقتصادی‌اند و با خبرها و اتفاقات تلخِ کرونایی دست و پنجه نرم می‌کنند ۴۰ تا ۴۵ دقیقه هر شب روی آنتن شبکه سه سیما خوشحال‌شان کنیم و خنده بر روی لبانشان جاری شود. واقعاً داستان “آخر خط” و موقعیت‌های خلق‌شده‌اش به گونه‌ای‌اند که مردم را بخنداند. 

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.