آغاز پخش فصل جدید «باغ شادونه»

 آغاز پخش فصل جدید «باغ شادونه»

آغاز پخش فصل جدید «باغ شادونه»

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سری جدید برنامه «باغ شادونه» با محوریت خانواده و کودکان روزهای پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 15 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


آغاز پخش فصل جدید «باغ شادونه»

سری جدید برنامه «باغ شادونه» با محوریت خانواده و کودکان روزهای پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 15 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

در هر قسمت از فصل سوم «باغ شادونه» ماجراهای جدیدی اتفاق می افتد که مهارت‌های کودکانه و مفاهیم اخلاقی، دینی، فرهنگی و اجتماعی را در قالب داستان‌هایی شاد و هیجان‌انگیز به بچه‌ها آموزش می‌دهد. در خلاصه داستان این فصل از برنامه آمده: نازگل دختر اوستا گلاب که دو فرزند به نام‌های نقل و نبات دارد به تازگی به محله باغ شادونه نقل مکان کرده و قرار است در این باغ زندگی کنند، حضور نقل و نبات دراین باغ ماجراهای و شیرین و دیدنی خلق می‌کند. حضور کودکان با خانواده از دیگر آیتم‌های جذاب این برنامه است.

سری جدید «باغ شادونه» در 30 قسمت 35 دقیقه ای، کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی‌اکبر ذاکری، سردبیری صدیقه سلطان نژاد، نویسندگی ستاره کدخدایی و اجرای ملیکا زارعی که پخش آن از پنجشنبه 26 بهمن حوالی ساعت 15 آغاز و به صورت روتین پنجشنبه ها و جمعه ها در همین ساعت از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.