المیرا شریفی مقدم و سعید عبدولی مهمانان «نشان ارادت»

 المیرا شریفی مقدم و سعید عبدولی مهمانان «نشان ارادت»

FTD ،المیرا شریفی مقدم و سعید عبدولی مهمانان «نشان ارادت»

سیزدهمین و چهاردهمین قسمت برنامه «نشان ارادت» با حضور المیرا شریفی مقدم و سعید عبدولی روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


المیرا شریفی مقدم و سعید عبدولی مهمانان «نشان ارادت»

المیرا شریفی مقدم از مجریان و گویندگان رسانه ملی است که هم اکنون اجرای مجله صبحگاهی «صبحانه ایرانی» این شبکه را به عهده دارد. وی با حضور در این برنامه، مطالب جالب و شنیدنی از خاطرات و ارادتش به سید و سالار شهیدان بیان می‌کند.

سعید عبدولی نیز مهمان چهاردهمین قسمت برنامه «نشان ارادت» خواهد بود. وی کشتی گیر فرنگی کار کشورمان است که تاکنون مدال برنز بازی‌های المپیک 2016 ریو، مدال طلای مسابقات قهرمانی کشتی جهان 2011 و بازی‌های آسیایی 2010 را کسب کرده‌است. این ورزشکار کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان 2011 در وزن 66 کیلوگرم توانست نهمین مدال طلای تاریخ کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی را کسب کند و همچنین سهمیه ورود به بازی‌های المپیک تابستانی 2012 را نیز به‌ دست آورد.

برنامه «نشان ارادت» تاکنون میزبان افرادی همچون محمدرضا ورزی، مجید شهریاری، فخرالدین صدیق شریف، فرزاد جمشیدی، بهنام محمودی، آزاده آل ایوب، مهران مهام، داریوش سلیمی، رسالت بوذری، رضا فیاضی، مرضیه هاشمی و نادر سلیمانی بوده است.

این برنامه کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات است که تهیه‌کنندگی آن را پویان هدایتی به عهده دارد.

سیزدهمین و چهاردهمین قسمت برنامه «نشان ارادت»، پنجشنبه و جمعه دوم و سوم شهریور ساعت 17:10 روانه آنتن شده و بازپخش آن ساعات 4:10 صبح و 13:15 روز بعد خواهد بود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.