امپراطور افسانه ها ( فصل جدید جومونگ ) در شبکه تماشا

 امپراطور افسانه ها ( فصل جدید جومونگ ) در شبکه تماشا

FTD ،امپراطور افسانه ها ( فصل جدید جومونگ ) در شبکه تماشا

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،ادامه سریال محبوب جومونگ با نام امپراطور افسانه ها قرار است از شنبه 2 دی ماه هر شب ساعت 19 روی آنتن شبکه تماشا برود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


امپراطور افسانه ها ( فصل جدید جومونگ ) در شبکه تماشا

ادامه سریال محبوب جومونگ با نام امپراطور افسانه ها قرار است از شنبه 2 دی ماه هر شب ساعت 19 روی آنتن شبکه تماشا برود.

همچنین این مجموعه در ساعات 1 بامداد ، 7 صبح و 13بازپخش می شود.

این مجموعه از روز شنبه ۲ دی ماه هر شب ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه تماشا خواهد رفت.

مجموعه امپراطور افسانه ها به تازگی برای پخش از تلویزیون دوبله شده است و قرار است برای اولین بار روی آنتن تلویزیون برود.

بر خلاف اعلام برخی رسانه ها این مجموعه جومونگ ۳ نیست و جومونگ ۳ در اصل مجموعه ( جا میونگ گو ) است که قرار است بزودی آماده پخش شود.

همچنین سریال کره ای ته جویونگ که مربوط به آخرین امپراطور گوگوریو است در حال گذراندن مراحل ترجمه است و بزودی برای پخش آماده خواهد شد.


تیزر این سریال را می توانید در زیر مشاهده کنید :

اکر در مشاهده ویدیو مشکل دارید کلیک کنید


پادشاه گان چوگو (با نام اصلی: پادشاه افسانه یا امپراطور افسانه‌ها) یک درام تاریخی کره‌ای است که در سال ۲۰۱۰ از شبکهٔ کی‌بی‌اس۱ پخش شد. این سریال به موضوع تاسیس سلسله باکجه و حکومت سیزدهمین پادشاه آن، پادشاه گان چوگو فرزند پادشاه بیریو و جنگهایش با شانزدهمین پادشاه گوگوریو، گگوگوون می‌پردازد. این سریال بر اساس منابع تاریخی موجود در کتابهای سامگوک ساگی و سامگوک یوسا ساخته شده است. پس از وی فرزندش پادشاه گانگو سو به پادشاهی رسید.

این سریال در ۶۰ قسمت تولید شده است

خلاصه داستان

این درام داستان یک پادشاه جنگجوی باکجه را روایت می کند. تحت فرمانروایی او، پادشاهی روزهای شکوه خود را تجربه کرد، با فتوحات نظامی که باعث شد او بیشتر شبه جزیره کره را کنترل کند و متعاقباً قدرت سیاسی باکجه را تقویت کرد که بزرگترین اوج قدرت باکجه بود. ویدئوی اولیه به سئول ۲۰۱۰ در سایت پونگناپتوسونگ اشاره می‌کند و سپس به ۱۷۰۰ سال به هانسئونگ، باکجه (“باکچی” همانطور که در زیرنویس‌های انگلیسی به آن اشاره شده است) اشاره می‌کند که در آن سوژه اعلام می‌کند پادشاهی جدیدی در آن سرزمین در نزدیکی دریای غربی ایجاد می‌کند. یئوگو، شاهزاده برکنار شده، به زندگی نمک فروش تبعید می شود تا هر گونه ترسی را که او پسر دوم است، برای تصاحب تاج و تخت سرکوب کند. فیلم در مورد بازگشت یوگو به پادشاهی صحنه‌های جنگ حماسی بسیاری را با گوگوریو نشان می‌دهد که احساس می‌کند پادشاهی از او دزدیده شده و باکجه را فریب می‌دهد. این پادشاه گوآنگ گائتو بزرگ نیست، بلکه پادشاه بکجه، پادشاه گان چوگو است، که حداقل ۶۰ سال قبل از گوآنگ گائتو بزرگ، یک منطقه چینی را تصرف کرد و بر آن حکومت کرد.

مهدی

2 نظرات

  • ادامه جومونگ نیست

  • ممنون از پخش این اثر
    امیدواریم که موارد درخواستی هم پخش بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.