برخی شبکه های صداوسیما از ماهواره قطع شدند!

 برخی شبکه های صداوسیما از ماهواره قطع شدند!

FTD ،برخی شبکه های صداوسیما از ماهواره قطع شدند!

به گزارش رسانه FTD، عملیات اجرایی تحریم صداوسیما در ماهواره آغاز شد و شبکه‌های برون مرزی صداوسیما از ماهواره هاتبرد و یوتلست قطع شد

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


برخی شبکه های صداوسیما از ماهواره قطع شدند!

به گزارش رسانه FTD، عملیات اجرایی تحریم صداوسیما در ماهواره آغاز شد و شبکه‌های برون مرزی صداوسیما از ماهواره هاتبرد و یوتلست قطع شد

درحالی فرکانس 11334 در ماهواره یوتلست قطع شد که شبکه های برون مرزی صدا وسیما یعنی شبکه های سحر کردی و العالم سوریه سیمای جمهوری اسلامی ایران در این فرکانس بودند.

کمپانی فرانسوی یوتلست با انتشار بیانیه ای در رابطه با قطع شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد:

“با احترام به ایران ،
بر اساس مصوبه شورای اتحادیه اروپا مورخ 12 دسامبر 2022 ، یوتلست کلیه فعالیت های مربوط به پخش شبکه های صدا و سیمای ایران را متوقف کرد”

گفتنی است یوتلست در مورد قطع شبکه های ایران و روسیه که به دنبال تحریم های اتحادیه اروپا علیه این دو کشور صورت گرفته صرفا دستور نهاد های قانونی را اجرا کرده است و به صورت خودسرانه اقدام به قطع هیچ شبکه ای نمی کند، با قطع خدمات دهی به شبکه های روسیه و ایران پیش بینی شده بین 15 تا 20 میلیون یورو در سال مالی 2022-2023 به یوتلست ضرر مالی وارد شود.

مهدی

11 نظرات

 • سلام خسته نباشید به خدمت درستکاران شبکه پنج سیما زمان اچ دی شدن کی خواهد بود

 • دستش دردنکنه

 • بهترباعث میشه ما مجبور شیم ماهواره های پیشرفته تری به فضا بفرستیم

 • خوشحال شدم ولی کاش همه شبکه ها قطع شود

 • این احمق های هالو با اینکه دیده اند در هر حوزه ای که ایران اسلامی را تحریم کرده اند، ایران در همان حوزه دانش بنیان گشته و پوزه ی شبیه به روباه اونا به خاک مالیده شده باز هم تحریم می کنند. به فضل الهی بزودی ایران ماهواره ی تلویزیونی خودش و به فضا خواهد فرستاد.
  اروپا و آمریکا دیدن با فریب بچه های کم سن و سال ما و ایجاد کولی بازی و اغتشاش، بیل شون گِلی برنداشت، فعلا عصبی هستند. ای دق کنید و بمیرید از غصه.

 • دشون گرم به امید آزادی ایران

 • کشورهایی مثل انگلیس خبیث و فرانسه و پرتغال اسپانیا و ایتالیا ،فکرمیکنن هنوز مثل سالیان گذشته هست که کشورهای جهان سوم را استعمار کنن و منابع آنها را به غارت ببرن،هنوز در همون رویا بسر میبرند.

 • مردم صبح تا شب باید جون بکنن شکمشونو سیر کنن وقتی برای تلوزیون نمیمونه

 • وقتی برای تلوزیون دیدن میمونه مگه بدونیم چه وصله و چی قطعه

 • ما الان در اروپا چه کار کنیم؟ شبکه خبر خیلی محم بود. حالا فقط باید شبکه های کثیف دشمنان را ببینیم؟ ر..م تو شبکه هایی مثل ایران اینترنشنال و این جور کانالها. اروپا تحریمشون را کنند در …. ر..م به این سیاست کثیف اروپا.

 • ماچندروزه شبکه هامون قطعن نمیدونم مشکل از تلویزیونه یا از صدا و سیما. گاهی میگ فاقد سیگنال و گاهی هم مینویسه فاقد صوت و تصویر. از دیروز تا حالا کلا قطعن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.