برنامه پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ از تلویزیون

 برنامه پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ از تلویزیون

برنامه پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ از تلویزیون

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،مسابقات یورو ۲۰۲۴ از روز جمعه ۲۵ خرداد آغاز خواهد شد و این مسابقات قرار است در شبکه های سه و ورزش به صورت زنده پخش شوند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


برنامه پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ از تلویزیون

مسابقات یورو ۲۰۲۴ از روز جمعه ۲۵ خرداد آغاز خواهد شد و این مسابقات قرار است در شبکه های سه و ورزش به صورت زنده پخش شوند.

طبق اعلام رسمی،این مسابقات به صورت کامل از شبکه سه پخش خواهند شد و در بازی های همزمان یک دیدار نیز از شبکه ورزش پخش می شود.

جمعه ۲۵ خرداد

افتتاحیه : آلمان – اسکاتلند

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

شنبه ۲۶ خرداد

مجارستان – سوئیس

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه

اسپانیا – کرواسی

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

ایتالیا – آلبانی

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

یکشنبه ۲۷ خرداد

لهستان – هلند

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه ورزش ( احتمال دارد به شبکه سه منتقل شود )

اسلوونی – دانمارک

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

صربستان – انگلیس

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

دوشنبه ۲۸ خرداد

رومانی – اوکراین

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه

بلژیک – اسلواکی

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

اتریش – فرانسه

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

سه شنبه ۲۹ خرداد

ترکیه – گرجستان

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

پرتغال – جمهوری چک

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

چهارشنبه ۳۰ خرداد

کرواسی – آلبانی

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه

آلمان – مجارستان

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

اسکاتلند – سوئیس

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

پنجشنبه ۳۱ خرداد

اسلوونی – صربستان

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه

دانمارک – انگلیس

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

اسپانیا – ایتالیا

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

جمعه ۱ تیر

اسلواکی – اوکراین

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه

لهستان – اتریش

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

هلند – فرانسه

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

شنبه ۲ تیر

گرجستان – جمهوری چک

ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه

ترکیه – پرتغال

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

بلژیک – رومانی

ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه

یکشنبه ۳ تیر

آلمان – سوئیس

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

اسکاتلند – مجارستان

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ورزش

دوشنبه ۴ تیر

کرواسی – ایتالیا

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

آلبانی – اسپانیا

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ورزش

سه شنبه ۵ تیر

فرانسه – لهستان

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

هلند – اتریش

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه ورزش

انگلیس – اسلوونی

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

دانمارک – صربستان

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ورزش

چهارشنبه ۶ تیر

اوکراین – بلژیک

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه

اسلواکی – رومانی

ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه ورزش

گرجستان – پرتغال

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه

جمهوری چک – ترکیه

ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ورزش


هچنین مراحل حذفی به صورت کامل از شبکه سه سیما پخش خواهند شد.

جدول پخش زنده روزانه به همراه نام گزارشگران در صفحات مجازی ما قرار می گیرد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.