تکلیف کسب و کار های اینستاگرامی چه می شود؟

 تکلیف کسب و کار های اینستاگرامی چه می شود؟

FTD ،تکلیف کسب و کار های اینستاگرامی چه می شود؟

با فیلتر کردن اینستاگرام کسب و کار های زیادی به مشکل خوردند و معاون وزیر ارتباطات در واکنش به این اتفاقات صحبت های عجیبی انجام داد!

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


تکلیف کسب و کار های اینستاگرامی چه می شود؟

معاون وزیر ارتباطات خطاب به مردم و کسب و کارهای اینستاگرامی:

خودتان از قبل باید به این فکر می‌بودید که احیاناً اگر روزی اینستاگرام بسته شود چه اتفاقی می‌افتد؟ از ابتدا نباید از اینستاگرام استفاده می‌کردید!!!!

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به فشار رسانه‌ای به دلیل اظهارنظر درخصوص کاهش درآمد پست به خاطر شرایط کنونی اینترنت کشور و فیلترینگ اینستاگرام توضیحی ارائه داد و گفت : «چند سالی است مسئولان تأکید می‌کنند که کسب‌وکارها به‌جای استفاده از ابزاری خارجی نظیر اینستاگرام از پلتفرم‌های رسمی که حاکمیت آماده کرده استفاده کنند و آنجا را رونق دهند.»

متأسفانه مردم عادی به این صحبت‌ها توجهی نداشتند و کسب‌وکار خود را در پلتفرم‌های حاکمیتی توسعه ندادند، و الان به دلیل شرایط کشور، اینستاگرام فیلتر شده و همه مردم نمی‌توانند دسترسی داشته باشند. اگر اینستاگرام خودش ایرانی‌ها را محدود می‌کرد چه جوابی می‌خواستند بدهند؟

الان نوک تیز پیکان انتقادات به سمت مسئولان است، اما دلیل آن بی‌توجهی کسب‌وکارها به صحبت‌های مسئولان درخصوص استفاده از پلتفرم‌های داخلی است!!


واقعا صحبت های ایشان عجیب است ، به جای عذرخواهی از مردم این صحبت ها را انجام دادند!

باید دید در نهایت چه تصمیمی برای اینستاگرام و واتساپ گرفته خواهد شد

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.