جدول پخش شبکه آموزش در رمضان و نوروز ۱۴۰۳

 جدول پخش شبکه آموزش در رمضان و نوروز ۱۴۰۳

جدول پخش شبکه آموزش در رمضان و نوروز ۱۴۰۳

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،شبکه آموزش برای این ایام برنامه هایی را تدارک دیده است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


جدول پخش شبکه آموزش در رمضان و نوروز ۱۴۰۳

شبکه آموزش برای این ایام برنامه هایی را تدارک دیده است.

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم ویژه ماه رمضان هر روز ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه آموزش پخش می شود.

برنامه دکتر سلام ویژه نوروز و رمضان هر روز ساعت ۱۳:۰۰ با هدف آموزش و آگاهی نحوه برخورد و شناسایی و پیشگیری از بیماری ها از شبکه آموزش پخش می شود.

«یکی بود یکی نبود» هر روز ساعت ۱۴:۰۰ در ایام نوروز پخش می گردد این برنامه بر اساس متون کهن ایرانی و آثار برگزیده ای همچون کلیله دمنه، مثتوی معنوی، منطق الطیر، اسرارالنامه، جوامع الحکایات، پروین اعتصامی و … با هماهنگی فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی، قصه های مختلفی را برگزیده است که به صورت نمایشی تولید گردیده است. در این برنامه سعی شده در هر قسمت اصول بازیگری و نمایش خلاق، از جمله فن بیان، زبان بدن، صداسازی و … به کودکان آموزش داده شود.

«مدرسه جنگلی» نام یک مجموعه تلویزیونی عروسکی ایرانی در ژانر فانتزی و آموزشی به مسائل روانشناسی به ویژه تله های روانشناسی می پردازد این مجموعه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرشید درخشان تولید شده هر روز ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش می گردد.

برنامه مشاعره رمضانی در ۱۳ قسمت و مشاعره شب‌های قدر در ۵ قسمت به تهیه کنندگی امیرحسین آذر دیگر برنامه مناسبتی شبکه آموزش سیما در ماه مبارک رمضان است. این برنامه ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه آموزش پخش می شود. 

مستند «میز سرآشپز» هر شب ساعت ۲۱:۰۰ پخش می شود. در این مستند به درون زندگی و آشپزخانه ی برترین و خلاق ترین آشپزهای جهان می رود.

مسابقه شاد «اقوام باوینه» از اول فروردین هر شب ساعت ۲۱:۴۵ پخش می شود. این برنامه محصول شبکه دنا است. اقوام باوینه مسابقه محلی از اقوام بختیاری است که می‌کوشد تا سبک زندگی عشایری و روستایی را در قالب سرگرمی و مسابقه در تلویزیون به تصویر بکشد.

برنامه «بیا بریم سفر» به تهیه کنندگی محمد مقنی باشی ساعت ۲۲:۳۰ ایام نوروز از شبکه آموزش پخش می شود.

این مجموعه مستند به معرفی آثار تاریخی، ملی، مذهبی و مکان های دیدنی کشورمان می پردازد. هر روز به یکی از شهرهای ایران سفر می کنیم، جاذبه های آن شهر را به تصویر می کشیم و اهالی شهرهای مختلف ایران جاذبه های توریستی، تاریخی، تفریحی، گردشگری و صنایع دستی شهر خود را روایت می کنند. 

مستند «پادشاهان درد» از اول تا نهم فروردین شب ها ساعت ۲۳:۰۰ پخش می شود. در این مستند محصول نت فلیکس دو مرد نترس و شجاع توسط خطرناک‌ ترین حیوانات جهان گاز گرفته و گزیده می شوند تا راهنمای جامعی برای اندازه‌ گیری درد ایجاد کنند…

مستند آمریکایی انگلیسی «مسافر ناراضی» از ۱۰ تا ۱۶ فروردین ساعت ۲۳:۰۰ پخش می شود. در این مستند یک کمدین انگلیسی به کشورهای مختلف سفر می کند و جاذبه های گردشگری آن کشورها را بررسی می کند و به آن امتیاز می دهد.

برنامه «قصه شب» خلاصه ای از رمان های مطرح ایران و جهان است که توسط هنرمندان و بازیگران خوانده می شود، هر شب ساعت ۲۴:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

برنامه «آوانوا» در شب های رمضان از حوالی ۱ بامداد تا ۵ صبح با اجرای اسماعیل آذر، مسعود فروتن، ناصر فیض، مهدی صالحی، علیرضا بختیاری و …. پخش می شود.

این ویژه برنامه همراه با آیتم های متنوع سعی بر القای حال و هوای عرفانی شبانه و سحرگاهی در ۳۰ شب ایام ماه مبارک رمضان دارد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.