جدول پخش شبکه آموزش در نوروز ۱۴۰۳

 جدول پخش شبکه آموزش در نوروز ۱۴۰۳

جدول پخش شبکه آموزش در نوروز ۱۴۰۳

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،همزمانی بهار رمضان و بهار طبیعت، هرکدام مناسبتی ویژه برای تولید و پخش برنامه ها در ایام نوروز محسوب می شوند. از همین رو شبکه آموزش سیما امسال با تدارک ویژه برنامه های نوروزی و ماه مبارک رمضان به استقبال سال جدید می رود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


جدول پخش شبکه آموزش در نوروز ۱۴۰۳

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم ویژه ماه رمضان هر روز ساعت ۱۱:۰۰از شبکه آموزش پخش می شود.

برنامه چراغ خونه ساعات با موضوع روانشناسی و مشاوره هر روز ساعت ۹:۳۰ پخش می شود؛

برنامه «دکتر سلام» ویژه نوروز و رمضان هر روز ساعت ۱۳:۰۰ با هدف آموزش و آگاهی نحوه برخورد و شناسایی و پیشگیری از بیماری ها از شبکه آموزش پخش می شود.

«یکی بود یکی نبود» هر روز ساعت ۱۴:۰۰ در ایام نوروز پخش می شود. این برنامه بر اساس متون کهن ایرانی و آثار برگزیده ای همچون کلیله دمنه، مثتوی معنوی، منطق الطیر، اسرارالنامه، جوامع الحکایات، پروین اعتصامی و … با هماهنگی فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی، قصه های مختلفی را برگزیده است که به صورت نمایشی تولید شده است. در این برنامه سعی شده در هر قسمت اصول بازیگری و نمایش خلاق، از جمله فن بیان، زبان بدن، صداسازی و … به کودکان آموزش داده شود. تهیه کنندگی این برنامه شهرام قدیری و مجری طرح آن سحر حاتمی می باشند.

«ترانه باران هر روز ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

«مسابقه بلا به دور هر روز ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

«سریال پشت کنکوری ها هر روز ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

برنامه «مشاعره رمضانی» در ۱۳ قسمت و «مشاعره شب‌های قدر» در ۵ قسمت به تهیه کنندگی امیرحسین آذر دیگر برنامه مناسبتی شبکه آموزش سیما در ماه مبارک رمضان است. این برنامه ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه آموزش پخش می شود.

مستند «میز سرآشپز» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود. در این مستند به درون زندگی و آشپزخانه برترین و خلاق ترین آشپزهای جهان می رود.

برنامه «بیا بریم سفر» به تهیه کنندگی محمد مقنی باشی ساعت ۲۲:۳۰ ایام نوروز از شبکه آموزش پخش می شود. این مجموعه مستند به معرفی آثار تاریخی، ملی، مذهبی و مکان های دیدنی کشورمان می پردازد.

مستند «پادشاهان درد» نیمی از نوروز شب ها ساعت ۲۳:۰۰ پخش می شود. در این مستند محصول نت فلیکس دو مرد نترس و شجاع توسط خطرناک‌ ترین حیوانات جهان گاز گرفته و گزیده می شوند تا راهنمای جامعی برای اندازه‌ گیری درد ایجاد کنند…

مستند آمریکایی انگلیسی «مسافر ناراضی» در نیمی دیگری از نوروز ساعت ۲۳:۰۰ پخش می شود. در این مستند یک کمدین انگلیسی به کشورهای مختلف سفر می کند و جاذبه های گردشگری آن کشورها را بررسی می کند و به آن امتیاز می دهد.

برنامه «قصه شب» خلاصه ای از رمان های مطرح ایران و جهان است که توسط هنرمندان و بازیگران خوانده می شود، هر شب ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

برنامه «نواهای رمضانی» در شب های رمضان از حوالی ۱ بامداد تا ۵ صبح با اجرای اسماعیل آذر، مسعود فروتن، ناصر فیض، مهدی صالحی، علیرضا بختیاری و …. پخش می شود. این ویژه برنامه همراه با آیتم های متنوع سعی بر القای حال و هوای عرفانی شبانه و سحرگاهی در ۳۰ شب ایام ماه مبارک رمضان دارد

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.