جدول پخش شبکه فراتر در نوروز و رمضان 1403

 جدول پخش شبکه فراتر در نوروز و رمضان 1403

جدول پخش شبکه فراتر در نوروز و رمضان 1403

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،برنامه های نوروزی شبکه فراتر مشخص شدند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


جدول پخش شبکه فراتر در نوروز و رمضان 1403

شبکه فراتر برنامه‌های متنوعی را برای جشنواره نوروزی و بهار قرآن در نظر گرفته که پخش اصلی آنها هرشب از ساعت 19:00 تا پاسی از نیمه شب ادامه داشته و با بالاترین کیفیت 4K-HDR از آنتن این شبکه پخش خواهد شد. این برنامه‌ها در 5 ریل به دنبال هم قرار گرفته که شامل سریال ایرانی، برنامه تلویزیونی ایرانی، سریال خارجی، مجموعه مستند و فیلم سینمایی خواهد بود.

سریال تلویزیونی خوشنام، با بازی «حمید لولایی»، «فریده سپاه‌منصور»، «شهره لرستانی» و «سحر ولدبیگی» یک مجموعه طنز تلویزیونی است که به کارگردانی «علیرضا نجف‌زاده» و تهیه‌کنندگی «احمد زالی» تولید شده است. این مجموعه، روایتگر زندگی فردی است که می‌خواهد از گذشته تاریک و ویرانه‌اش بازگشته و اشتباهات گذشته خود را جبران کند، اما در هر قسمت دچار ماجراهای جدیدی می‌شود. مجموعه تلویزیونی خوشنام، نوروز 1403 هرشب ساعت 19:00 پخش شده و روز بعد در ساعت 3:00 بامداد و 11:00 صبح تکرار خواهد شد.

در ریل برنامه‌های تلویزیونی که پخش اصلی آنها در ساعت 20:00 و تکرار آنها روز بعد در ساعت 12:45 خواهد بود، در روزهای زوج، شاهد فصل ششم مجموعه تلویزیونی «کودک شو» با اجرای «ملیکا شریفی‌نیا» خواهیم بود که یک مسابقه تلویزیونی خانوادگی است و در هر برنامه دو خانواده در فضایی طنز باهم به رقابت می‌پردازند. همچنین دو برنامه تلویزیونی دیگر که در این ریل جای داشتند قسمت‌های جدید آنها را در نوروز 1403 در این ساعت شاهد خواهیم بود. «برمودا» که یک برنامه گفتگو محور با اجرای «کامران نجف‌زاده» است و در هر برنامه میزبان مهمانانی خواهد بود که از شخصیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور هستند، هرهفته در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و جمعه پخش خواهد شد. مسابقه جذاب «خانه ما» نیز مطابق قبل هرهفته، پنجشنبه‌ها در ساعت 20:00 پخش خواهد شد.

در نوروز 1403، شاهد دو سریال خارجی خواهیم بود که هرشب در ساعت 21:30 از آنتن شبکه فراتر پخش خواهند شد. سریال تلویزیونی «دکتر مرگ» در 8 قسمت از روز 29 اسفند تا 7 فروردین هرشب پخش خواهد شد که روز بعد در ساعت 8:30 صبح و 14:00 تکرار خواهد شد و در پی آن سریال تلویزیونی «شکارچیان ناشناخته» در همین ریل جای خواهد گرفت.

در ساعت 22:30 هر شب شاهد برنامه‌های مستند شبکه فراتر خواهیم بود که با فیلم مستند «رقص با پرندگان» در روز سه‌شنبه 29 اسفند آغاز شده و به دنبال آن مجموعه مستند «سیاره ماقبل تاریخ» در روزهای یکشنبه و پنجشنبه، مجموعه مستند «اسرار رودخانه مکونگ» در روزهای زوج و مجموعه جذاب «متخصصان فرار بزرگ» سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها پخش خواهند شد. کلیه برنامه‌های مستند ساعت 22:30، روز بعد در ساعت 10:00 صبح و دو روز بعد در ساعت 15:00 تکرار خواهند شد.

شبکه فراتر هرشب در ساعت 23:30 فیلم‌های جذابی با کیفیت 4K-HDR برای بینندگان عزیز در نظر گرفته که دو روز بعد در ساعت 16:00 تکرار می‌شوند. «اعجوبه»، «مکانیک زندگی دوباره»، «تلقین»، «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها»، «بالا را نگاه نکن»، «جعبه سیاه»، «عشق و هیولاها»، «زیبای سیاه»، «دیوار بزرگ»، «مجرم»، «دیپورت» و «منصور» عناوین این فیلم‌ها هستند که در ایام نوروز بر روی آنتن این شبکه قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که شبکه فراتر در شب‌های پرفیض احیا در این ساعت فیلم سینمایی نخواهد داشت.

در آخر برای کودکان عزیز، سری جدیدی از مجموعه زیبای «چیا» محصول مرکز پویانمایی صبا درنظر گرفته شده که هر روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر پخش خواهند شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.