خلاصه جا میونگ گو در روز های پنجشنبه و جمعه پخش می شود

 خلاصه جا میونگ گو در روز های پنجشنبه و جمعه پخش می شود

خلاصه جا میونگ گو در روز های پنجشنبه و جمعه پخش می شود

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،با توجه به درخواست مخاطبان شبکه تماشا تصمیم دارد خلاصه قسمت های پخش شده جا میونگ گو را در روز های پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ فروردین پخش کند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


خلاصه جا میونگ گو در روز های پنجشنبه و جمعه پخش می شود

با توجه به درخواست مخاطبان شبکه تماشا تصمیم دارد خلاصه قسمت های پخش شده جا میونگ گو را در روز های پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ فروردین پخش کند.

به در خواست مخاطبان شبکه تماشا، پنج شنبه و جمعه خلاصه قسمت های ۱ تا ۹ سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» پخش می شود.

قرار است روز پنج‌شنبه خلاصه (قسمت‌های ۱ تا ۵) و جمعه (قسمت‌های ۶ تا ۹) پخش شود‌.

«جا میونگ گو» یک سریال تاریخی کره‌ای است که همان جذابیت‌های معمول این سریال‌ها مانند ساخت خوب و داستان پردازی جذاب را دارد و برای مخاطب ایرانی که در سال‌های اخیر با این سریال‌ها آشنا بوده می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد.

این سریال ادامه‌ای برای داستان نخستین فرمانروایان امپراتوری گوگوریو است و روایتگر ادامه دوران حکمرانی موهیول، نوه جومونگ است.
در خلاصه داستان آن آمده است: امپراطوری ناکرانگ طبل مقدسی داشت که در زمان حمله دشمن خودبه‌خود به صدا در می‌آمد و همه را مطلع می‌کرد تا گرفتار شبیخون نشوند.

جونگ ریو وون در نقش شاهزاده جامیونگ، جونگ کیونگ هو در نقش شاهزاده هودونگ، پارک مین یونگ در نقش شاهزاده لاهی، مون سونگ گون در نقش موهیول پادشاه گوگوریو بازیگران اصلی این سریال کره‌ای هستند و لی میونگ وو هم کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

گفتنی است  سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» ساعت ۱۹ پخش و روز بعد ساعات ۱۳،۷،۱ بازپخش می شود.

مهدی

5 نظرات

 • سلام مدیران محترم شبکه تماشا لطفاً سریال کره ای رودخانه ای که ماه در آن طلوع می کند ۲۰۲۱ رو از شبکه تماشا پخش کنید من درخواست پخش این سریال کره ای رو دارم River Where The Moon Rises 2021
  یا تشکر 🙏

  • کاربر امیر محمد
   باید از شبکه امید درخواست سریال کره ای کنی

 • با سلام
  لطفا به مدیران شبکه تماشا اطلاع رسانی کنید، سریال جومونگ٣: جامیونگ گو را از تاریخ ۱۵ فروردین ساعت ۲۰ یا ساعت ۲۱ پخش کند، من از علاقمندان سریال های کره ای هستم، لطفا ساعت پخش این سریال از ۱۹ به ۲۰ یا ۲۱ تغییر دهید، من ساعت ۱۹ نمی توانم ببینم.
  باتشکر حتما اطلاع رسانی کنید.

 • باعرض سلام و ادب و احترام خدمت شما
  من درخواستی از شبکه تماشا دارم
  لطفا سریال جامیونگ گو رو از این بعد ساعت پخشش رو از ۱۹ به ۲۰ یا ۲۱ تغییر بدید. لطفا به خواسته بینندگان احترام بزارید و این کارو انجام بدید.
  باتشکر

 • با سلام
  لطفا تا جامیونگ گو(جومونگ٣) در حال پخش است، سریال رقص در آسمان(جومونگ ۵) را دوبله و بعداز تمام شدن جامیونگ گو شبکه تماشا پخش کنید.
  این سریال ۱۴ قسمتی است و می‌شود در این مدت دوبله کرد.
  لطفا اطلاع رسانی کنید.
  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.