دوبله سریال هندی «اهالی گلابز و تفنگ ها» برای شبکه تماشا

 دوبله سریال هندی «اهالی گلابز و تفنگ ها» برای شبکه تماشا

دوبله سریال هندی «اهالی گلابز و تفنگ ها» برای شبکه تماشا

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،«اهالی گلابز و تفنگ ها» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


دوبله سریال هندی «اهالی گلابز و تفنگ ها» برای شبکه تماشا

«اهالی گلابز و تفنگ ها» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سریال در گونه اکشن و کمدی محصول هند در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه تماشا پخش شود.

مدیر دوبله این سریال ناهید امیریان و صدابردار آن سعید عابدی و بهزاد توکلی است. رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، کریم بیانی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، شراره حضرتی، امیر حکیمی، سیما رستگاران، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، سحر صحامیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، حسن کاخی، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، علی منانی، علی منصوری راد، امیر منوچهری، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی و ناهید امیریان صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت سریال از این قرار است که یک جوان مکانیک که عاشق معلم روستا شده برای جلب نظر او به گروه خلافکاران می پیوندد اما بعداً در مقابل آنها قرار می‌گیرد.

سریال شخصیت هایی جذاب دارد که هر یک به خوبی پرداخت شده اند و بازیگران هم به خوبی به آنها جان داده اند. طنز سریال در نوع خود جذاب و طبیعی و به دور از تصنع است و این ویژگی ها اثر را به اثری سرگرم کننده تبدیل کرده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی تماشا، برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.