دوبله فیلم سینمایی «زندگی ماریا» برای شبکه دو

 دوبله فیلم سینمایی «زندگی ماریا» برای شبکه دو

دوبله فیلم سینمایی «زندگی ماریا» برای شبکه دو

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،فیلم سینمایی «زندگی ماریا» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


دوبله فیلم سینمایی «زندگی ماریا» برای شبکه دو

فیلم سینمایی «زندگی ماریا» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد.

این سینمایی در گونه درام محصول کانادا در سال ۲۰۲۱ قرار است از شبکه دو سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی مرضیه صفی خانی و صدابرداری آن به عهده بهزاد توکلی بوده است. رضا آفتابی، بابک اشکبوس، دانیال الیاسی، علیرضا باشکندی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، حسین بیگی، علی اصغر نیک رضایی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، میلاد فتوحی، مینا قیاس پور، کسری کیانی، ملیکا ملک نیا، علی منصوری راد، علی همت مومیوند و مرضیه صفی خانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این فیلم درباره ماریا چاپدلین دختر جوان ۱۶ ساله‌ای است که با خانواده‌اش در کبک کانادا زندگی می‌کند. او که زندگی با خانواده را بسیار امن و دوستداشتنی می‌داند همزمان با مرگ مادرش بر سر دوراهی برای انتخاب یکی از دو خواستگارش قرار می‌گیرد و باید برای آینده خود به عنوان یک زن و ادامه زندگی در روستا یا مهاجرت به شهر تصمیم بگیرد.

«زندگی ماریا» فیلمی شاعرانه و زیبا در مورد مردم روستانشین است که فرازونشیب های زندگی آنها را به تصویر می کشد و از این رهگذر می کوشد که قابی از زندگی آنان با تمام تلخی ها و شیرینی هایش بسازد هرچند که در نهایت فیلم در ستایش زندگی است. محل اتفاق افتادن فیلم که روستایی در نزدیکی جنگل است این فرصت را به کارگردان و فیلمبردار داده که قاب ها و تصاویر زیبایی بسازند. فیلم برنده ۴ و نامزد ۹ جایزه از جشنواره های مختلف شده است.

شبکه‌ی دو سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.