دوبله فیلم هندی «زاغه نشینان فوتبالیست» برای شبکه سه

 دوبله فیلم هندی «زاغه نشینان فوتبالیست» برای شبکه سه

FTD ،دوبله فیلم هندی «زاغه نشینان فوتبالیست» برای شبکه سه

فیلم سینمایی «زاغه نشینان فوتبالیست» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


دوبله فیلم هندی «زاغه نشینان فوتبالیست» برای شبکه سه

فیلم سینمایی «زاغه نشینان فوتبالیست» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه زندگینامه، درام و ورزشی، محصول هند در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی مهسا عرفانی است. بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، امیر حکیمی، شهریار ربانی، علی اصغر نیک رضایی، سیمه رهنمون، شیرین روستایی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، علیرضا شایگان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، کوروش فهیمی، پویا فهیمی، امیرصالح کسروی، ابوالقاسم محمدطاهر، مریم معینیان، اردشیر منظم، مریم مهماندوست، علی همت، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی و مهسا عرفانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این اثر درباره ویجی یک مربی ورزش بازنشسته است که در مناطق فقیرنشین شهر به دنبال استعدادهای جوان می‌گردد. او وارد یک محله فقیرنشین شده و متوجه می‌شود که جوانان محل با وجود شور و انرژی جوانی و استعداد ورزشی همگی در کار مصرف و قاچاق مواد هستند. او تصمیم می‌گیرد به آنها کمک کند. ابتدا یک توپ فوتبال جهت بازی در اختیار آنها قرار می‌دهد. پس از چند روز آنها را به دو تیم تقسیم می‌کند. پس از مدتی آنها را آموزش داده و این ماجرا ادامه می‌یابد تا اینکه از جوانان محل یک تیم فوتبال حرفه‌ای می‌سازد که به مسابقات رسمی اعزام می‌شوند.

فیلمی بر اساس داستانی واقعی که آمیتا پاچان بازیگر کهنه کار و محبوب سینمای هند نقش محوری را در آن بازی می کند. فیلم نه تنها ساختی جذاب دارد بلکه فیلمی انگیزشی و امیدبخش هم هست که روحیه ی خلاقیت و باورمندی را نیز در مخاطب تشویق و تقویت می کند. فیلم در جشنواره ها و جوایز ملی سینمای هند برنده ۱ و نامزد ۴ جایزه دیگر شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی سه سیما، برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.