دوبله مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» برای شبکه ورزش

 دوبله مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» برای شبکه ورزش

دوبله مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» برای شبکه ورزش

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


دوبله مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» برای شبکه ورزش

مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این مستند در گونه مستند ورزشی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۰ قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران و صدابرداری آن به عهده رژین جشن سده بوده است. آزاده اکبری، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، علی جلیلی باله، ارسلان جولایی، فهیمه دادخواه چیمه، سمیه رهنمون، افشین زی نوری، ابراهیم شفیعی مهیار، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، فاطمه صبا، بهروز علی محمدی، پویا فهیمی، حسن کاخی، نسرین کوچک خانی، ملیکا ملک نیا، علی منصوری راد، بهمن هاشمی، صنم نکواقبال و سیما رستگاران صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند نشانگر زندگی چهار راننده مسابقه در داخل و خارج از پیست است. این راننده‌ها خاطرات و مشقات مختلفی را که در مسابقات ۲۴ ساعته لمانز متحمل شده‌اند برای مخاطب بازگو می‌کنند.

فیلم با استفاده از تصاویر آرشیوی و مصاحبه با قهرمانان اتوموبیل رانی مخاطب را با هیجان ها و چالش های این رشته ی ورزشی پرهیجان آشنا می کند و از این رو برای علاقه مندان به ورزش و به خصوص اتوموبیل رانی می تواند جذابیت ویژه ای داشته باشد.
شبکه‌ی ورزش، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.