دودکش 2 روی آنتن شبکه آیفیلم می رود

 دودکش 2 روی آنتن شبکه آیفیلم می رود

FTD ،دودکش 2 روی آنتن شبکه آیفیلم می رود

فصل دوم سریال «دودکش» به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی قرار است از سه‌شنبه سوم آبان‌ماه، روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی برود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


دودکش 2 روی آنتن شبکه آیفیلم می رود

در خلاصه داستان سریال «دودکش ۲»  آمده است: خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفر رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است!

هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، الهام اخوان و بهنام تشکر از جمله بازیگران «دودکش ۲» هستند که مقابل دوربین برزو نیک‌نژاد رفتند. 

دودکش ۲ یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی محصول سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ است که به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و نویسندگی برزو نیک‌نژاد، محمد تنابنده، شهاب مهربان و تهیه کنندگی زینب تقوایی است که اولین فصل آن با عنوان دودکش به کارگردانی محمد حسین لطیفی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد و حسن وارسته بود که در رمضان ۱۳۹۲ پخش شد و با استقبال فراوانی روبرو شده بود. ادامه همان فصل در قالب جدیدی با نام پادری به عنوان اسپین آف سریال و ادامه داستان و در رمضان ۱۳۹۵ از شبکه یک سیما پخش شد.

دودکش ۲ از ۸ تیر ۱۴۰۰ تا ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ از شبکه یک سیما پخش شد در زمان پخش به پرمخاطب‌ترین سریال تلویزیون تبدیل شد و همچنان هم جزو پرمخاطب‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون است

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.