رضا رشیدپور از استایل جدید خود رونمایی کرد

 رضا رشیدپور از استایل جدید خود رونمایی کرد

FTD ،رضا رشیدپور از استایل جدید خود رونمایی کرد

رشیدپور با انتشار این تصویر در اینستاگرام خود نوشت : با من از تغییر حرف نزنید :))

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


رضا رشیدپور از استایل جدید خود رونمایی کرد

رضا رشیدپور (زادهٔ ۱۹ دی ۱۳۵۷ در خ. سلسبیل تهران)، مجری، تهیه‌کننده، کارگردان و بازیگر اهل ایران است.

او سابقهٔ مجری‌گری در چند برنامهٔ تلویزیونی در شبکه پنج را بر عهده داشته که بعضی از آن‌ها به نوعی توقیف شدند.

رشیدپور در سال ۱۳۹۱ اقدام به تهیهٔ ویدیوهای انتقادی و نشر آن‌ها از طریق سایت فیس‌بوک یا یوتیوب کرد. در ۱ تیر ۱۳۹۲ محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس اعلام نمود تلویزیون جهانی پرسپولیس با مجری‌گری رضا رشیدپور افتتاح خواهد شد.

برنامهٔ «دید در شب» او از طریق آپارات منتشر شد. «دید در شب»، برنامه‌ای گفت‌وگو محور بود که رشیدپور در این برنامه، با دعوت از چهره‌های سرشناس، در گفت‌وگویی چالشی دربارهٔ حواشی مهم زندگی این افراد سؤال می‌پرسد. محمدجواد ظریف، اکبر عبدی، شیلا خداداد، امیر تتلو، حمید رسایی، شهرام جزایری، رضا کیانیان، مصطفی کواکبیان، حسین پاکدل، محمد صادق خرازی، سحر قریشی، بهاره افشاری و سیروان خسروی جزو مهمانان این برنامه بودند. علی‌اکبر جوانفکر مشاور احمدی‌نژاد هم جزء میهمانان این برنامه بود که آن قسمت به علت مخالفت مقامات مسئول ذیربط اجازهٔ انتشار نیافت.

او مجری برنامه «شب شما به خیر» در شبکهٔ ماهواره‌ای ایرانیان نیز بود.

از ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ از شبکهٔ تهران برنامه‌ای تحت عنوان «مثلث شیشه‌ای» با اجرای رشیدپور آغاز به کار نمود. در حالی که ۳۵ قسمت از این برنامه گذشته بود، ناگهان پخش آن متوقف شد، همان موقع عده‌ای دلیل این کار را نماد برنامه مثلث شیشه‌ای و شبیه بودن آن به نماد فراماسونرها دانستند.البته صحبت‌های مهمانان برنامه روی آنتن زنده هم مزید بر علت شد و باعث شد که وی از صداوسیما خداحافظی کند. پس از ۵ سال ممنوع‌التصویری در صداوسیما، او در خرداد ۱۳۹۲ اجرای برنامه‌های حسن روحانی کاندید وقت ریاست جمهوری را بر عهده گرفت و پس از پیروزی حسن روحانی، از ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، رشیدپور رسماً دوباره به تلویزیون دولتی ایران برگشت و برنامهٔ طنز «عینک آفتابی» را در شبکهٔ نسیم اجرا نمود. بازگشت وی واکنش‌هایی را در پی داشت. در اردیبهشت ۱۳۹۳ روزنامهٔ کیهان وابسته به حاکمیت، چنین نوشت: «برنامهٔ عینک آفتابی که از هفتهٔ گذشته توسط یک مجری پرحاشیه روی آنتن شبکهٔ نسیم رفته‌است، در حرکتی قابل تامل و مغایر با عرف جامعه، به تبلیغ فرهنگ و منش میلیونرها همت کرده‌است!»در پاییز ۱۳۹۳ تولید این برنامه متوقف شد. از اوایل اردیبهشت ۱۳۹۵ رشیدپور اجرای برنامهٔ «حالا خورشید» از شبکهٔ ۳ را آغاز نمود.

وی سال ۱۳۹۶ در جریان جشنوارهٔ سی و ششم فجر مجری برنامهٔ سینمایی «هفت» در تلویزیون ایران شد که هر شب به مدت ۱۰ شب از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رفت.این برنامه در روزهای ابتدایی با انتقاداتی روبرو بود، اما در اواسط موج مثبت و حمایت منتقدان و نویسندگان مهم سینمایی را به همراه داشت

همچنین وی در بهمن ۱۳۹۶ اجرای برنامهٔ گفت و گوی زنده با رئیس‌جمهور را بر عهده داشت. این گفت‌وگو انتقادات مثبت و منفی بسیاری را به همراه داشت.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.