زمان پخش پایتخت از شبکه آیفیلم مشخص شد

 زمان پخش پایتخت از شبکه آیفیلم مشخص شد

زمان پخش پایتخت از شبکه آیفیلم مشخص شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،فصل اول سریال تلویزیونی پایتخت که قرار بود از جمعه ۲۹ دی هر شب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه آیفیلم برود،از روز شنبه ۳۰ دی ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


زمان پخش پایتخت از شبکه آیفیلم مشخص شد

فصل اول سریال تلویزیونی پایتخت که قرار بود از جمعه ۲۹ دی هر شب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه آیفیلم برود،از روز شنبه ۳۰ دی ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

این سریال بعد از پایان دردسرهای عظیم ۲ پخش می شود.

مجموعه تلویزیونی پایتخت در ساعات ۵ ًصبح و ۱۳ ظهر هم بازپخش خواهد شد.

محسن تنابنده،هومن حاجی عبدالهی،ریما رامین فر،احمد مهران فر،بهرام افشاری،سارا و نیکا فرقانی،مهران احمدی،علیرضا خمسه و … از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

فصل اول سریال ماجرای خانواده «نقی معمولی» را روایت می‌کند که تصمیم می‌گیرند از شیرگاه به تهران کوچ کنند؛ اما هنگام ورود به پایتخت با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. صاحبخانه می‌میرد و وراث حاضر به تحویل خانه نمی‌شوند، بدین ترتیب در پی مشکلاتی که در تهران برای آنها پیش می‌آید مجبور می‌شوند مدتی را در کامیون ارسطو زندگی کنند…

بر اساس این گزارش، سریال «پایتخت ۱» از شنبه ۳۰ دی هر شب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن نیز رأس ساعت‌های ۵:۰۰۵ صبح و ۱۳ روز بعد پخش خواهد شد.

مهدی

2 نظرات

  • سلام از مدیریت سایت FTD ممنونم بخاطر اطلاع رسانی درجه یک

  • سلام.خبر مهم :سریال جومونگ ۳ (جامیونگ گو)به علت میزان بالای ممیزی (صحنه های غیر قابل پخش)بع شایعهد از جومونگ ۲ پخش نشد و دوبله آن است و دوبله تمام. شده و بعد از جومونگ ۴ :امپراطور افسانه ها پخش می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.