ساختمان پزشکان از شبکه تماشا پخش می شود

 ساختمان پزشکان از شبکه تماشا پخش می شود

ساختمان پزشکان از شبکه تماشا پخش می شود

ساختمان پزشکان از شبکه تماشا پخش می شود

جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون در فضای مجازی ما قرار می گیرد

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

به گزارش اختصاصی FTD ،‌ ساختمان پزشکان از شبکه تماشا پخش می شود

آپدیت ۱۴ اردیبهشت / پخش این سریال کنسل شد!!!

♨️ کاسه داغتر از آشی مصطفی قاسمیان جلوی پخش سریال ساختمان پزشکان را گرفت!

🔹 علیرغم اطلاع رسانی گسترده برای پخش سریال ساختمان پزشکان از شبکه تماشا، پخش این سریال بدلیل شیرین کاری مصطفی قاسمیان (روزنامه نگار) کنسل شد و طبق زیرنویس #شبکه_تماشا سریال (دردسرهای شیرین) جایگزین آن شده است.

🔸قاسمیان روز گذشته در اینستاگرامش نوشت: وحید جلیلی موضع چندسال پیش خودش را عوض کرده و حالا #سریال ساختمان پزشکان که انتقادات بسیاری به آن را داشت قرار است در زمان حضورش در جام جم، پخش شود.
وحید جلیلی پس از این پست، دستور مستقیم جلوگیری از پخش سریال ساختمان پزشکان را داد و خیلی واضح نشان داد که مشکل او با سروش صحت فقط اجرای او در کتاب باز نیست و بطور شخصی و سلیقه‌ای با صحت مشکل دارد.

🔸با عملکردی که صداوسیمای حدادعادل٫جلیلی از خود نشان می‌دهد، امیدی به بازگشت چهره‌های سرشناس که نیست هیچ یکی پس از دیگری هم چهره‌های دیگر با دلایل شخصی حذف می‌شوند!


ساختمان پزشکان نام یک مجموعهٔ طنز تلویزیونی است که اولین قسمت آن از ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ آغاز شد و در ۸ مرداد ماه سال ۱۳۹۰ پایان یافت، این مجموعه در ۵۷ قسمت در حوالی ساعت ۲۰:۴۵ تا ۲۰:۵۰ دقیقه از شبکه سوم سیما پخش شد. این مجموعه به کارگردانی سروش صحت ساخته شده‌است

خلاصهٔ داستان

نیما افشار، روانشناس شهرستانی‌الاصل در کنار همسرش که بیمار سابقش است و در همسایگی والدینش زندگی می‌کند. داستان‌های مجموعه به زندگی پر دردسر نیما که شامل مشکلاتش با بیماران مختلف، گرفتاری‌های مالی ناشی از پرداخت اجاره خانه، اقساط مختلف، مهریهٔ همسر سابقش، تلاش دائمی برای حفظ آرامش و صلح میان والدین و برادر بی‌ملاحظه، همسر وسواسی‌اش و در نهایت تحمّل کم‌هوشی منشی‌اش می‌شود، می‌پردازند

کارگردان : سروش صحت

تهیه کننده :‌ محسن چگینی

بازیگران : بهنام تشکر ، بیژن بنفشه خواه ،‌ شقایق دهقان ، هومن برق نورد ، فرناز رهنما ،‌ نعیمه نظام دوست و …

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.