سریال «آسوکا» از امشب در شبکه تماشا

 سریال «آسوکا» از امشب در شبکه تماشا

سریال «آسوکا» از امشب در شبکه تماشا

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سریال خارجی و جدید آسوکا که به تازگی دوبله شده است قرار است از امشب روی آنتن شبکه تماشا برود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال «آسوکا» از امشب در شبکه تماشا

سریال خارجی و جدید آسوکا که به تازگی دوبله شده است قرار است از امشب روی آنتن شبکه تماشا برود.

این سریال قرار است هر شب ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش شود.

همچنین این سریال در ساعات ۵ صبح ۱۱ ظهر و ۱۷ بازپخش خواهد شد.


«آسوکا» با گویندگی ۲۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سریال در گونه اکشن، ماجراجویی و درام محصول آمریکا در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه تماشا پخش شود.

مدیر دوبله این سریال افشین زی نوری است. شیلا آژیر، رضا آفتابی، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، باران بهرامی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، مونا خجسته، شیرین روستایی، منوچهر زنده دل، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، شایان شامبیاتی، مینا شجاع، داود شعبانی نصر، سعید شیخ زاده، مرضیه صفی خانی، بهروز علی محمدی، علیرضا کامیابی پور، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، صنم نکواقبال، نازنین یاری و افشین زی نوری صداپیشه های این اثر بوده اند.

در این سریال خواهیم دید: پس از سقوط امپراتوری فاسد کهکشانی و روی کار آمدن جمهوری هنوز برخی از بازماندگان امپراتوری به دنبال احیای آن هستند و به همین خاطر به ثراون از ژنرال‌های امپراتوری که در خفا زندگی می‌کند دل بسته‌اند. در این میان آسوکا از جنگجویان زن جمهوری به دنبال یافتن ثراون و خنثی کردن نقشه‌های طرفداران امپراتوری است.

این سریال بر اساس مجموعه فیلم های معروف جنگ ستارگان ساخته شده اند و در همان حال و هوا هستند: داستانی علمی تخیلی با شخصیت های متنوع و جلوه های ویژه ای خارق العاده و دیدنی. سریال بی گمان می تواند جذابیت خاصی برای دوستداران آثار علمی تخیلی داشته باشد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.