سریال جدید کتاب بوبافت روی آنتن شبکه تماشا می رود

 سریال جدید کتاب بوبافت روی آنتن شبکه تماشا می رود

سریال جدید کتاب بوبافت روی آنتن شبکه تماشا می رود

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،مجموعه خارجی و جدید کتاب بوبافت قرار است از روز یکشنبه ۲۴ دی هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه تماشا برود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال جدید کتاب بوبافت روی آنتن شبکه تماشا می رود

مجموعه خارجی و جدید کتاب بوبافت قرار است از روز یکشنبه ۲۴ دی هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه تماشا برود.

همچنین این سریال در ساعات ۵ ًصبح ، ۱۱ ظهر و ۱۷ بازپخش خواهد شد.

کتاب بوبا فت (انگلیسی: The Book of Boba Fett) یک مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی در ژانر وسترن فضایی است که توسط جان فاورو برای سرویس استریمینگ دیزنی پلاس ساخته شده‌است. این مجموعه بخشی از فرنچایز جنگ ستارگان و اسپین‌آفی از مجموعهٔ تلویزیونی مندلورین با حضور شکارچی جایزه‌بگیری به‌نام بوبا فت است که در سایر رسانه‌های مرتبط به جنگ ستارگان نیز حضور داشته‌است. داستان این مجموعهٔ در کنار اسپین‌آف دیگری از مندلورین با عنوان آسوکا و همچنین رویدادهای بعد از بازگشت جدای (۱۹۸۳) جریان دارد.

تمورا موریسون نقش بوبا فت را ایفا می‌کند و در کنارش مینگ-نا ون در نقش فنک شند و پدرو پاسکال در نقش دین جارین / مندلورین حضور دارند. این نقش‌ها در مندلورین و سایر رسانه‌های قبلی و مرتبط با جنگ ستارگان حضور داشته‌اند. چندین تلاش در زمینهٔ ساخت یک فیلم وابسته به خود از دنیای جنگ ستارگان با محوریت شخصیت بوبا فت صورت گرفت ولی در نهایت لوکاس‌فیلم شروع به اولویت‌بندی ساخت مجموعه‌های استریمینگ خود مانند مندلورین کرد. در فصل دوم مندلورین، تمورا موریسون در نقش فت در کنار مینگ-نا ون ظاهر شد و برای نخستین بار در نوامبر ۲۰۲۰ ساخت بالقوه یک مجموعهٔ برای این شخصیت گزارش شد. ساخت کتاب بوبا فت با بازی موریسون و ون به‌طور رسمی در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد. مراحل فیلم‌برداری از آن زمان آغاز شده بود و تا ژوئن ۲۰۲۱ ادامه داشت.

کتاب بوبا فت در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۱ به نمایش درآمد و تا ۹ فوریهٔ ۲۰۲۲ در هفت قسمت پخش شد. این مجموعه با نقدهای مثبتی از سوی منتقدان همراه بوده‌است.[

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.