سریال طنز (( موج و صخره )) از شبکه آیفیلم پخش می شود

 سریال طنز (( موج و صخره )) از شبکه آیفیلم پخش می شود

FTD ،سریال طنز (( موج و صخره )) از شبکه آیفیلم پخش می شود

این سریال قرار است از شنبه 10 تیر ماه هر روز ساعت 19 روی آنتن شبکه آیفیلم برود

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


سریال طنز (( موج و صخره )) از شبکه آیفیلم پخش می شود

مجموعه موج و صخره از شنبه 10 تیر هر روز ساعت 19 پخش می شود

تکرار : ساعت 3 بامداد و 11

موج و صخره نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی «مجید صالحی» است که در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه تهران پخش شد. این مجموعه محصول زمستان ۱۳۸۹ است.

خلاصه داستان

دو زوج جوان به نام‌های «صدف» و «چاوش» که پس از مشکلات متعدد با یکدیگر ازدواج کرده‌اند، تصمیم می‌گیرند برای گذراندن ماه عسل به جزیرهٔ کیش سفر کنند. در این میان، به علت دیر رسیدن به فرودگاه، از هواپیما جا می‌مانند و به پیشنهاد «صدف»، این دو تصمیم می‌گیرند با قطار به کیش بروند؛ اما در ایستگاه قطار، ساک «چاوش» را می‌زنند و در همین بین یک فرد که تحت تعقیب است با آن‌ها برخورد می‌کند و…. .

ساخت سریال و حواشی

این سریال در آغاز «کیش و مات» نام داشت و فیلم‌نامهٔ آن ۵ سال پیشتر از آغاز تولید، توسط «امیرعباس پیام» نوشته شده و رضا عطاران نیز مشاور فیلم‌نامه بوده‌است. سریال از نیمهٔ دی‌ماه و به‌مدت ۲ ماه و نیم در تهران و جزیرهٔ کیش تصویربرداری شد. به تقاضای مجید صالحی، سکانس‌های تهران توسط «جواد مزدآبادی» کارگردانی شد. کارگردانی برخی سکانس‌های کیش نیز توسط «مجتبی چراغعلی» انجام پذیرفت.اهالی استان تهران در مدتِ پخش این سریال، با ارسال نزدیک به ۱۲ میلیون پیامک، در مسابقهٔ ویژهٔ این سریال تلویزیونی شرکت کردند

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.