سریال مصری «ضد حمله» برای شبکه تهران دوبله شد

 سریال مصری «ضد حمله» برای شبکه تهران دوبله شد

سریال مصری «ضد حمله» برای شبکه تهران دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،«ضد حمله» با گویندگی 40 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال مصری «ضد حمله» برای شبکه تهران دوبله شد

«ضد حمله» با گویندگی 40 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد.

این سریال ساخت کشور مصر در سال 2021 قرار است از شبکه تهران پخش شود.

مدیر دوبله این سریال شیلا آژیر است. رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، علی جلیلی باله، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، امیر حکیمی، شهریار ربانی، سیما رستگاران، علی اصغر نیک رضایی، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، فاطمه شعشعانی، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، مهسا عرفانی، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، ابوالقاسم محمدطاهر، مریم معینیان، اسفندیار مهرتاش، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی و شیلا آژیر صداپیشه های این اثر بوده اند.

این سریال روایتگر یک پرونده واقعی در سال 2007 است و در مورد درگیری میان عوامل سازمان اطلاعات مصر و موساد است.

یک سریال مهیج جاسوسی که بر مبنای یک پرونده واقعی ساخته شده و مقابله سازمان های اطلاعاتی کشورهای عربی با کارشنکی ها و خراب کاری های موساد را به نمایش می گذارد.

اثر ساخت و سازی قابل قبول دارد و در طول قسمت های مختلف ریتم خود را حفظ می کند و از فرازوفرودهای داستانی و تعلیق هم به موقع استفاده می کند و همین ویژگی ها آن را برای مخاطب جذاب می کند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی تهران، برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

1 نظر

  • از عوامل محترم شبکه پنج درخواست پخش سریال کره ای رودخانه طلوع ماه رو دارم لطفاً با دوبله صدا و سیما پخش کنید لطفاً پیام من رو انتقال بدید

    River Where The Moon Rises 2021
    با تشکر از شما مدیران زحمتکش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.