سریال «پرستاران» روی آنتن شبکه دو خواهد رفت

 سریال «پرستاران» روی آنتن شبکه دو خواهد رفت

سریال «پرستاران» روی آنتن شبکه دو خواهد رفت

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سریال درام «پرستاران» از شنبه 16 دی ماه جایگزین سریال «کیمیاگر» در شبکه دو سیما می‌شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال «پرستاران» روی آنتن شبکه دو خواهد رفت

سریال درام «پرستاران» از شنبه 16 دی ماه جایگزین سریال «کیمیاگر» در شبکه دو سیما می‌شود.

سریال «پرستاران» سریالی درام و محصول کشور کاناداست، که به کارگردانی کلی میکین، وینفرید جانگ، جردن کنینگ و کن گیروتی در سال 2020 ساخته شده است. در این سریال تیارا شکوبی (در نقش: گریس نایت)، ناتاشا کالیس (در نقش: اشلی)، جردن جانسون هیندز (در نقش: کوئن) ، سندی سیدهو (در نقش نازنین) و دونالد مک کلین جونیور (در نقش: وولف)  به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال «پرستاران» ماجراهای اشلی، گریس، وولف، کوئن و نازنین، پنج پرستار جوان بیمارستان سنت ماری را به تصویر می‌کشد، که همگی دلسوز، صبور و مهربان اند و در هر قسمت ماجرایی برای آنها رخ می‌دهد که به عنوان یک انسان و یک پرستار مورد آزمایش قرار می‌گیرند، و هر بار در نهایت کار درست را انجام می‌دهند. آنها در زندگی شخصی خود هم مشکلاتی دارند اما به مرور و در روند مواجهه با بیماران مختلف، راه حل مشکلات خود را پیدا می‌کنند.

سریال «پرستاران» از شنبه شانزدهم دی هر شب ساعت 21:30 روانه آنتن خواهد شد. بازپخش این سریال روز بعد ساعات 00:50 بامداد، 10 صبح و 16:15 است.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.