سریال «کافر» برای شبکه تماشا دوبله شد

 سریال «کافر» برای شبکه تماشا دوبله شد

سریال «کافر» برای شبکه تماشا دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،مجموعه «کافر» با گویندگی ۲۷ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال «کافر» برای شبکه تماشا دوبله شد

مجموعه «کافر» با گویندگی ۲۷ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سریال در گونه اکشن، درام و وسترن محصول آمریکا در سال ۲۰۱۷ قرار است از شبکه تماشا پخش شود.

مدیر دوبله این سریال افشین زی نوری است. شیلا آژیر، رضا آفتابی، بابک اشکبوس، رضا الماسی، دانیال الیاسی، باران بهرامی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، مونا خجسته، سیما رستگاران، منوچهر زنده دل، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، پریا شفیعیان، زهره شکوفنده، خشایار شمشیرگران، سعید شیخ زاده، میلاد فتوحی، کوروش فهیمی، علیرضا کامیابی پور، نسرین کوچک خانی، علی منانی، غلامرضا مهرزادیان، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، نازنین یاری و افشین زی نوری صداپیشه های این اثر بوده اند.

این سریال داستان مردی به نام روی گود، با استعداد افسانه‌ای در تیراندازی است. روی به شهری به نام لابل که توسط زنان اداره می‌شود می‌رود. بیشتر مردان شهر در حادثه معدن جانشان را از دست داده‌اند. روی که یک فراری از دست غارتگران و راهزنان است در ابتدا سعی می‌کند که هویت خویش را از مردم شهر مخفی و اعتماد آن‌ها را جلب کند که موفق هم می‌شود. اما در همان ابتدا شهردار از هویت او آگاه شده و او را دستگیر می‌کند.

لوکیشن سریال به فیلمبردار و کارگردان این فرصت را داده که تصاویر و چشم اندازهای زیبایی را خلق کنند ضمن آن که سریال شخصیت هایی جذاب دارد که بیننده را با خود همراه می کنند. تعلیق و هیجان قصه تا پایان ادامه می یابد و تمام این ویژگی ها اثر را به اثری سرکرم کننده و جذاب تبدیل کرده است.

شبکه‌ی تماشا، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

1 نظر

  • سلام از مدیران محترم شبکه تماشا خواهش می کتم سریال کره ای رودخانه طلوع ماه ۲۰۲۱ رو از شبکه تماشا دوبله و پخش کنید

    River Where The Moon Rises 2021

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.