سریال کره ای افسانه اوک نیو از شبکه امید پخش می شود

 سریال کره ای افسانه اوک نیو از شبکه امید پخش می شود

FTD ،سریال کره ای افسانه اوک نیو از شبکه امید پخش می شود

مجموعه افسانه اوک نیو هر شب ساعت 21 روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی ( با آیدی FTDigital@ ) دنبال کنید


سریال کره ای افسانه اوک نیو از شبکه امید پخش می شود

مجموعه افسانه اوک نیو هر شب ساعت 21 روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.

افسانهٔ اوک‌نیو با نام اصلی گلی در زندان (به انگلیسی: A flower in prison) یک مجموعهٔ تلویزیونی تاریخی ساخت کره جنوبی در سال ۲۰۱۶ است. در این مجموعهٔ جین سه یون، گو سو، جونگ جون هو، پارک جو می و کیم می سوک می سوک نقش‌آفرینی کرده‌اند. این مجموعهٔ تلویزیونی در ایران سال۱۳۹۷ در۷۳ قسمت از شبکه سه سیما پخش شد.سپس درسال۱۳۹۸ازشبکه تماشا بازپخش شد،بعداز آن برای بارسوم در۱۳۹۹_۱۴۰۰ازشبکه امید پخش شد.

خلاصهٔ داستان

مجموعهٔ تلویزیونی «افسانهٔ اوک‌نیو» داستان دختری به نام اوک‌نیو است که در زندان متولد می‌شود. او در ابتدا مشتاق است که به عضویت ادارهٔ پلیس درآید، ولی به دلیل مهارت‌های بالای او رئیس پلیس یا رئیس گروه مأمورین مخفی (جاسوسان)، او را برای عضویت در این گروه انتخاب می‌کند. او به دلیل مشکلاتش با همسر برادر ملکه جانگ نانجانگ، به دشمنی با او می‌پردازد و با توطئه او به بردگی گرفته می‌شود و به منطقه‌ای به نام هجو برده می‌شود. سپس به خاطر مهارت بالایش به عنوان ادیب مراسم به هانیانگ بازگردانده می‌شود. او پس از این اتفاقات متوجه می‌شود که تنها راه مقابله با جانگ نانجانگ، به دست آوردن قدرت و ثروت است و اقدام به تأسیس یک تجارت‌خانه می‌کند و سعی در گسترش این تجارت‌خانه می‌کند. وی بعدها با نام لی سو وون شناخته می‌شود و هویت واقعی‌اش را می‌فهمد و در قصر به قدرت می‌رسد. پس از آن با کمک سیستم قضایی سلسله چوسان به زندانیان کمک می‌کند.

مهدی

3 نظرات

  • برای بار چهارم در صداوسیما

  • سلام ممنون بابت پخش سریال کره ای افسانه اوک نیو

  • خیلی خوب است که تلویزیون به درخواست ها توجه می کند ولی کاش یوسف پیامبر،امپراطور بادها و اوک نیو را در تابستان یا حداقل در روزهای متفاوت می گذاشتید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.