سری جدید انیمیشن «توپولوها» برای شبکه کودک دوبله شد

 سری جدید انیمیشن «توپولوها» برای شبکه کودک دوبله شد

FTD ،سری جدید انیمیشن «توپولوها» برای شبکه کودک دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،انیمیشن سریالی «توپولوها» با گویندگی 14 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


سری جدید انیمیشن «توپولوها» برای شبکه کودک دوبله شد

انیمیشن سریالی «توپولوها» با گویندگی 14 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد.

این مجموعه محصول انگلیس در سال 2016 قرار است از شبکه کودک سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سریال انیمیشن شیلا آژیر است. زهره اسدی، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، ناهید امیریان، امیر حکیمی، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، پریا شفیعیان، سحر صحامیان، مهسا عرفانی، مریم معینیان و شیلا آژیر این کار را دوبله کرده اند.

این انیمیشن درباره چهار موجود عروسکی با تلویزیون‌هایی در شکم است که در دنیای جادویی سرگرم می‌شوند.

اثر، یک انیمیشن فانتزی، ترکیبی از شخصیت‌های عروسکی، انیمیشن و زنده برای مخاطب خردسال است که هم جنبه سرگرمی دارد و هم آموزشی و به زبانی ساده و جذاب مفاهیم زیادی را در زمینه های مختلف مخاطب هدف یعنی خردسالان آموزش می دهد. اثر سال ها پخش شده و هنوز تولید و پخش آن ادامه دارد که گویای محبوبیت و جذابیت آن است.

شبکه‌ی کودک، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.