فیلم سینمایی «اتاق شگفتی ها» برای شبکه یک دوبله شد

 فیلم سینمایی «اتاق شگفتی ها» برای شبکه یک دوبله شد

FTD ،فیلم سینمایی «اتاق شگفتی ها» برای شبکه یک دوبله شد

به گزارش FTD ،سینمایی «اتاق شگفتی ها» با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


فیلم سینمایی «اتاق شگفتی ها» برای شبکه یک دوبله شد

سینمایی «اتاق شگفتی ها» با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه درام محصول فرانسه در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه یک سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی کریم بیانی است. مهناز آبادیان، رضا الماسی، ناهید امیریان، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، زویا خلیلی آذر، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، مریم شاهرودی، پریا شفیعیان، زهره شکوفنده، خشایار شمشیرگران، بهروز علی محمدی، کوروش فهیمی، نسرین کوچک خانی، اسفندیار مهرتاش، مریم مهماندوست و کریم بیانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این فیلم ماجرای مادری است که زندگی خوبی با پسرش دارد اما روزی پسرش بر اثر تصادف به کما می‌رود. مادر در اتاق پسرش دفترچه‌ای پیدا می‌کند که در آن ۱۰ آرزوی خود را یادداشت کرده. مادر تصمیم می‌گیرد که هر روز یکی از این خواسته‌ها را انجام دهد.

این اثر داستان فداکاری مادری است که برای نجات پسرش حاضر است دست به هر کاری بزند. فیلم از طرفی ادای احترام به ایثار مادر و جایگاه مادر است و از طرف دیگر در ستایش زندگی است و اینکه زندگی چگونه سرشار از زیبایی ها و شگفتی های بی پایان است. بازی هنرپیشه ها به ویژه هنرپیشه ی اصلی هم در نوع خود دیدنی است.

شبکه‌ی یک سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.