فیلم سینمایی «سرقت» برای شبکه یک دوبله شد

 فیلم سینمایی «سرقت» برای شبکه یک دوبله شد

فیلم سینمایی «سرقت» برای شبکه یک دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سینمایی «سرقت» با گویندگی ۲۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


فیلم سینمایی «سرقت» برای شبکه یک دوبله شد

سینمایی «سرقت» با گویندگی ۲۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه اکشن، کمدی و جنایی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۴ قرار است از شبکه یک سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی شراره حضرتی و صدابردار آن مهدی پاینده است. رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، کریم بیانی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، مونا خجسته، سیما رستگاران، شیرین روستایی، افشین زی نوری، شایان شامبیاتی، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، شروین قطعه ای، نصراله مدقالچی، بهمن هاشمی، منوچهر والیزاده، نازنین یاری و شراره حضرتی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این فیلم درباره گورو و هارینی٬ دختر و پسری جوان است که شبی در یکی از طبقات شرکتی که در آن کار می‌کنند توسط دو روح که سابقا در این شرکت کار می‌کرده‌اند و مدتی پیش خودکشی‌ کرده‌اند مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند و تا پای مرگ می‌روند اما در نهایت موفق می‌شوند جان سالم از مهلکه به در ببرند.

فیلم ترکیبی از طنز و اکشن است و ساخت خوبی دارد و به خصوص جلوه های ویژه و صحنه های تعقیب و گریز و زد و خورد آن قابل توجه است. تمام این ویژگی ها آن را به اثری سرگرم کننده تبدیل کرده است.

شبکه‌ی یک سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.