فیلم سینمایی «ماجرای رسیدن به ستارگان» برای شبکه امید دوبله شد

 فیلم سینمایی «ماجرای رسیدن به ستارگان» برای شبکه امید دوبله شد

فیلم سینمایی «ماجرای رسیدن به ستارگان» برای شبکه امید دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سینمایی «ماجرای رسیدن به ستارگان» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


فیلم سینمایی «ماجرای رسیدن به ستارگان» برای شبکه امید دوبله شد

سینمایی «ماجرای رسیدن به ستارگان» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی محصول اندونزی در سال ۲۰۱۷ قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی ناهید امیریان و صدابرداری آن به عهده سعید عابدی بوده است. رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، کریم بیانی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، مریم رادپور، سیما رستگاران، آرزو روشناس، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، پویا فهیمی، مینا قیاس پور مرادی، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، علی منانی، امیر منوچهری، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی و ناهید امیریان صداپیشه های این فیلم سینمایی بوده اند.

در این فیلم خواهیم دید: آکیلا دختربچه نوجوانی است که به مباحث فضانوردی و ستارگان بسیار علاقه‌مند است. معلم درس طبیعی از آن‌ها خواسته است تا هرکدام از دانش‌آموزان در حوزه مورد علاقه خود تحقیق انجام دهند. آکیلا تصمیم می‌گیرد تا درباره سیاره بودن یا نبودن پلوتون تحقیق انجام دهد.

داستان فیلم در مورد ستاره شناسی است و از این طریق مخاطب نوجوان را به مسائل علمی علاقه مند و در این مورد کنجکاو می کند. همچنین شخصیت های اصلی فیلم مسلمانان معتقد هستند و به آموزه ها و فرهنگ قرآنی و اسلامی هم در فیلم توجه خاصی شده است. سازندگان همچنین اصول قصه گویی در سینما را به خوبی پیش برده اند و توانسته اند این مضامین و پیام ها را به خوبی در بافت قصه ای جذاب و سرگرم کننده بگنجانند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از این شبکه برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.