مستند «سرنگتی» برای شبکه مستند دوبله شد

 مستند «سرنگتی» برای شبکه مستند دوبله شد

مستند «سرنگتی» برای شبکه مستند دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،«سرنگتی» با گویندگی ۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


مستند «سرنگتی» برای شبکه مستند دوبله شد

«سرنگتی» با گویندگی ۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این مستند در گونه مستند حیات وحش محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران است. فریناز ثریا، بهمن هاشمی و سیما رستگاران صداپیشه های این اثر بوده اند .

در خلاصه داستان این مستند آمده است: سرنگتی داستانی هیجان انگیز بر اساس زندگی واقعی پر جاذبه ترین حیوانات آفریقا است.

این مجموعه از سری مستندهای حیات وحش است که منطقه سرنگتی آفریقا را بررسی می‌کند.

این مستند به داستان زندگی چند گونه ی خاص از حیوانات وحشی در قلب آفریقا و در منطقه ی سرنگتی می پردازد. گرچه که ساختار اصلی این مجموعه مستند است اما نوع روایت آن داستانی و جذاب است و با کنار هم قرار دادن تصاویر بی نظیر از لحظات خاص، موفق به داستان پردازی و تحقیقات عمیق و دقیق در شناسایی رفتارها و واکنش های حیوانات مختلفی شده است. مجموعه را می توان در میان بهترین نمونه های مستند حیات وحش قرار داد و بی گمان می تواند برای دوستداران مستندهای حیات وحش جذابیت ویژه ای داشته باشد.

شبکه‌ی مستند، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

4 نظرات

  • با درود .دست مریزاد .بنظر من سرنگیتی یکی از پنج شش مستند برتر حیات وحش دنیا است .پیشنهاد میکنم حتمان این مستند سریال گونه که رشد چندبن توله در چندین خانواده از گونه اای حیوانات وحشی رو نشان میدهد ‌ یک خانواده از شیرها ، یوزپلنگ ، میمون ها یک مادر و بچه گورخردر گله انها .
    گله سگهای وحشی افریقایی و رشد چند توله ازآنها ، خانواده گورخرها و رشد چندین توله در گله رو این مستند زیبا و محبوب دنبال میکند. تا بحال دو فصل شش قسمتی تولید و پخش شده . یک مستند سریال گونه خوش ساخت با کیفیت شفاف و HD و تصویربرداری فوق العاده حرفه ای با موزیک عالی.
    پیشنهاد پیکنم حتمان همه قسمتها رو دنبال کتید از فصل اول و قسمت اول چون یک مستند سریال گونه است حتمان باید ار اول دنیال شود‌

  • با درود .دست مریزاد .بنظر من مستند سرنگیتی یکی از زیباترین و محبوب ترین مستندهای حیات وحش دنیا است .پیشنهاد میکنم حتمان تماشا کنید. سرنگیتی چون سریال گونه ساخته شده باید ار اول ببنید.

  • مستند سرنگیتی در دو فصل شش قسمتی تاکنون تولید شده و رشد و مراقبت توله ها ازگونه های مختلف حیوانات و زندگی شبانه روزی و شکار و اتفاقات تلخ و شیرین خانواده و گله ها مثل شیرها، پلنگ و چیتا ،گورخر، فیلها ، کفتارها را نشان میدهد .

  • سرنگیتی یک مستند سریال گونه خوش ساخت با کیفیت عالی و شفاف ، HD و تصویربرداری فوق العاده حرفه ای همراه با موزیک متن عالی .
    پیشنهاد میکنم حتما همه قسمتها رو دنبال کتید و حتما از فصل اول و قسمت اول ببینید ، چون یک مستند سریال گونه است حتمان باید ار اول دنبال شود‌ .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.