معرفی سریال La Brea، تجربه خطر در گودالی مرموز

 معرفی سریال La Brea، تجربه خطر در گودالی مرموز

معرفی سریال La Brea، تجربه خطر در گودالی مرموز

FTD ،معرفی سریال La Brea، تجربه خطر در گودالی مرموز

خلاصه سریال La Brea

“لا بریا” پس از باز شدن یک گودال عظیم در وسط شهر لس آنجلس، یک ماجراجویی خانوادگی و حماسی را دنبال می کند که مردم و ساختمان ها را به سرزمینی مرموز و خطرناک می کشاند. سرزمینی که در آن چاره ای جز متحد شدن برای زنده ماندن ندارند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


معرفی سریال La Brea، تجربه خطر در گودالی مرموز

شبکه پخش کننده: NBC

تاریخ نمایش فصل اول: ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱ – ۶ مهر ۱۴۰۰

زمان پخش فصل دوم: ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲ – ۵ مهر ۱۴۰۱

خلاصه فصل دوم سریال La Brea

 در فصل دوم، خانواده هریس همچنان از هم جدا می مانند، چرا که ایو از پسرش جاش جدا شده و به اشتباه به سال ۱۹۸۸ رفته است. چیزی که او هنوز نمی داند این است که همسر سابقش گاوین و دخترشان ایزی در سیاتل ماقبل تاریخ فرود آمده اند و حالا باید برای رفتن به لس آنجلس با عناصر و حیوانات بجنگند.

بازیگران سریال La Brea :

Natalie Zea, Eoin Macken, Jack Martin, Zyra, Jon Seda

 Chiké Okonkwo, Karina Logue, Veronica St. Clair, Rohan Mirchandaney

Nicholas Gonzalez, Lily Santiago, Chloe De Los Santos, Josh McKenzie

سریال La brea

خلاصه هر قسمت فصل اول سریال La Brea

  • قسمت اول

هنگامی که یک حفره عظیم در لس آنجلس باز شد، خانواده هریس به دو قسمت تقسیم می شدند. Eve و پسرش به دنیای مرموزی فرستاده می شوند. گاوین متوجه می شود که رویاهایش ممکن است کلید کلید بازگرداندن آنها به خانه باشد.

  • قسمت دوم

Eve در حالی که زندگی پر از جنب و جوشی داشت، نابورانه درگیر این موضوع شد.
و با نا امیدی برای شروع یک عملیات نجات، گاوین و ایزی که از شروع یک ماموریت نجات نا امید هستند، تلاش می کنند تا ثابت کنند که بازماندگانی در گودال زنده هستند.

  • قسمت سوم

با کاهش ذخیره غذایی بازماندگان، ایو و تای به یک سفر اکتشافی خطرناک برای شکار می روند. گوین باید به یکی از دوستای قدیمی اش ایمان داشته باشه تا ماموریت نجات غیرممکنی را انجام دهد.

  • قسمت چهارم

تماشای هواپیمای سقوط کرده، موجی از امیدی که دور از انتظار بود را در دل جنگل پخش کرد، ایو و بقیه به جست و جوی خلبان سقوط کرده آن می‌گردند. در این حال گاوین و ایزی از یک منبع نامحتمل کمک می گیرند.

  • قسمت پنجم

ایو و بقیه گروه جست و جو داخل یک قلعه ی اسراز آمیز می‌شوند که بتوانند به سوالات بیشتری که دارند، جواب دهند. همزمان گاوین و ایزی با کمک یک متحد جدید وارد یک ماموریت خطرناک و غیرمجاز می شوند.

  • قسمت ششم

با گذشت زمان و پیش از بسته شدن پنجره خانه، بازماندگان آخرین تلاش برای فرار را انجام می دهند، اما وقتی که آنها یک هشدار جدی از سوی گاوین دریافت می کنند، این نقشه زیر سوال می رود.

  • قسمت هفتم

هنگامی که یک ابر طوفان آشفته به محوطه برخورد می کند، جان مریبت و لوکاس در معرض خطر قرار می گیرد. ایو که هنوز با همه اهالی در تضاد است، نومیدانه سعی می کند جبران کند.

  • قسمت هشتم

با نزدیک شدن هوای سرد، ایو، لوی و تای با وجود تجربه نزدیک به مرگ خود در آنجا، به این امید که بتوانند مهارت های زنده ماندن ۱۰ هزار سال قبل از میلاد مسیح خود را به اشتراک بگذارند، به این قلعه مرموز باز می گردند.

  • قسمت نهم

هنگامی که یک افشاگری خیره کننده زندگی جاش و ایزی را در معرض خطر قرار می دهد، ایو و دیگر بازماندگان به شدت به دنبال پسر جوانی می گردند که کلید نجات آن ها را در دست دارد.

  • قسمت دهم

با اخبار مربوط به باز شدن آخرین فروچاله، گاوین، ایزی و دکتر ناتان به سمت سیاتل می‌روند تا آخرین تلاش‌های نجات را آغاز کنند. ایو سفری خطرناک را آغاز می کند تا پسرک جوان را به پورتال بفرستد.

سریال La brea

از فصل دوم سریال La Brea چه می دانیم؟

تولید فصل دوم لابریا از شبکه ان بی سی در استرالیا در حال انجام است.

دیوید اپلبام (David Appelbaum)، خالق سریال La Brea به TVLine گفته بود: ” ما از بازگشت به تولید فصل دوم بسیار هیجان زده هستیم. فصل هیجان انگیزی خواهد بود.”

La Brea که توسط Universal Television و Matchbox Pictures استرالیا (که هر دو بخش گروه استودیو یونیورسال در همکاری با Keshet Studios هستند) تولید شده است، فصل اول لابرا به طور میانگین ۷.۴ میلیون بیننده داشت که آن را به پربیننده ترین درام فصل ۲۲ – ۲۰۲۱ تلویزیون و سومین درام پربیننده تبدیل کرد.

فصل اول لابریا ۱۰ قسمت داشت؛ به تازگی اعلام شده است که فصل دوم در مجموع ۱۴ قسمت دارد که هر چند که ممکن است به دو بخش ۷ قسمتی تقسیم شود. به این دلیل که جلوه های بصری سنگین این سریال بتواند لحاظ شود تا سریال بتواند در پاییز امسال و در موعد مقرر عرضه شود.

سریال لابریا

لابریا با یک حفره عظیم در وسط لس آنجلس آغاز شد و صدها نفر و ساختمان را به درون یک گودالی مرموز و خطرناک که مربوط به ده هزار سال قبل از میلاد مسیح  است، کشاند. در همین حال، بقیه جهان به شدت به دنبال درک آنچه اتفاق افتاده، بودند. گاوین هریس (با بازی اوین مکن)و دخترش ایزی (زیرا گورکی) که تلاش می کردند با همسر / مادر (ناتالی زا) متحد شوند.

سریال La brea

بخش پایینی دارای خطر اسپویل است

در پایان فصل، ایزیا (معروف به گاوین بسیار جوان) آن را به یک قله خاص کوهستانی در دنیای اولیه می برد و وارد یک پورتال سبک می شود، بنابراین وجود بچه های جاش و ایزی را در آینده تضمین می کند.

این پورتال، دوست دختر رایلی (ورونیکا سنت کلر) و یک تیونر به نام لی لی (کلویی دلوس سانتوس) را که در آن نزدیکی ایستاده بودند، ناپدید کرد.

الا معروف به لی لی بزرگ، با استفاده از نقشه ای که در گذشته توسط آلدریج به او داده شده بود، گاوین، ایزی، دانشمند دکتر سوفیا ناتان و مامور DoD مارکمن را به یک گودال کوچک اردوگاه هدایت کرد.

گاوین، ایزی و الا با یک جهش واقعی، در خلا به پرواز درآمدند و در ساحلی در حدود ۱۰۰۰۰ سال قبل از میلاد به زمین فرود امدند.

اپلبام با اشاره به برخی از داستان های فصل دوم، گفته است که جاش، رایلی و لی لی خود را در ۱۰۰۰۰ سال قبل از میلاد می بینند. در دنیایی کاملا متفاوت با آنچه تاکنون در سریال دیده ایم.

در ادامه می توانید تیزر این سریال را مشاهده کنید:

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.