معرفی چهره نوظهور « سرجوخه »

 معرفی چهره نوظهور « سرجوخه »

ساسان سریال “سرجوخه” با بازی هژیرسام احمدی به عنوان چهره‌ای نوظهور معرفی شد.هژیرسام احمدی بازیگر جوان تئاتر که نخستین تجربه تصویری خود را پشت سر می‌گذارد، در این سریال نقش یک خلافکار را که ساقی مواد مخدر است بازی می‌کند.

«سرجوخه» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی روزهای پایانی ضبط را پشت سر می گذارد و اخیراً رضا یزدانی به عنوان خواننده تیتراژ این سریال معرفی شد.این درام جاسوسی اجتماعی نوشته‌ حسین امیرجهانی به زودی از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

روزِ گذشته تهیه‌کننده این سریال در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم تأکید کرد که سریال “سرجوخه”، ادامه “خانه امن” نیست. این سریال درام جاسوسی و اجتماعی است و “خانه امن” موضوع امنیتی دارد و کاملاً با هم متفاوت است. حسین تراب‌نژاد فیلمنامه فصل دوم “خانه امن” را پیش می‌برد و همزمان به سیمافیلم ارائه شده است. این سریال ۳۰ قسمتی، قصه‌ای کاملاً به روز دارد.

همان‌طور که در اسلوگانِ سریال آمده، با قصه‌ای مواجهیم که نیمی از آن واقعی و نیمی دیگر حقیقت دارد. یعنی برخلاف برخی از مجموعه‌های امنیتی، کاراکترهای قصه‌اش از بطنِ جامعه‌اند و در حقیقت، روح زندگی و حسّ زندگی در جریان است و احساسات مخاطب را درگیر می‌کند و می‌تواند از این طریق همذات‌پنداری با کاراکترها داشته باشد.

سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا»، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی‌اند که تا به حال حضور آنها در سریال رسانه‌ای شده و در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری بهره می‌برد.این سریال که پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن» چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی است، در ۳۰ قسمت آماده خواهد شد و این روزها مراحل فنی را نیز پشت سر می‌گذراند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.