ملیکا شریفی نیا مجری فصل جدید کودک شو شد

 ملیکا شریفی نیا مجری فصل جدید کودک شو شد

ملیکا شریفی نیا مجری فصل جدید کودک شو شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،ملیکا شریفی نیا اجرای فصل جدید «کودک شو» را به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی بر عهده دارد و به زودی ضبط و تصویربرداری فصل جدید آغاز می شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


ملیکا شریفی نیا مجری فصل جدید کودک شو شد

ملیکا شریفی نیا اجرای فصل جدید «کودک شو» را به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی بر عهده دارد و به زودی ضبط و تصویربرداری فصل جدید آغاز می شود.

بازیگر مجموعه های تلویزیونی، تئاتر و سینماست که در جدیدترین حضور خود در عرصه هنرهای تصویری اجرای مسابقه «کودک شو» را بر عهده دارد.

ملیکا شریفی نیا فعالیت حرفه ای در حوزه کودک را از سال ۱۳۸۶ با گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی تربیت مربی، شناخت هنر کودک، عروسک سازی کودک، انیمیشن و مبانی رنگ در مجموعه باران آغاز کرد.

شریفی نیا در حوزه های مختلفی در زمینه کودک کار کرده است که از جمله آنها تصویرگری کتاب های کودک است و تصویرگری کتاب «دیشب خدا را عاشق کردم» در سال ۸۲ از جمله تجربه های او محسوب می شود.

از جمله فعالیت های شریفی نیا در حوزه مجموعه های تلویزیونی مرتبط با کودک و نوجوان نیز می توان به محله «گل و بلبل» و «بالش ها» اشاره کرد.

حسین ربانی غریبی تهیه کننده این فصل از برنامه است و رضا مهرانفر که در فصل های اولیه برنامه جزو هسته اصلی برنامه بوده است در فصل جدید کارگردانی برنامه را بر عهده دارد.

در فصل پیش رو، بازی ها و آیتم های جدیدی برای برنامه طراحی و تولید شده که نیاز به دکورهای جدید داشت، در حال حاضر مراحل ساخت این دکورها رو به پایان است و به زودی در لوکیشن جدید به سرانجام می رسد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.