مهمانان دو قسمت پایانی «نشان ارادت»

 مهمانان دو قسمت پایانی «نشان ارادت»

FTD ،مهمانان دو قسمت پایانی «نشان ارادت»

برنامه «نشان ارادت» جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ با حضور عباس موزون و شنبه ۲۵ شهریور با حضور فرهاد قائمیان ساعت ۱۷:۱۵ پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۳:۱۵ از شبکه دو روی آنتن می‌رود.است از امشب پنجشنبه ۲۳ شهریور هر شب ساعت ۲۰ از شبکه آیفیلم فارسی پخش می‌شود

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


مهمانان دو قسمت پایانی «نشان ارادت»

برنامه «نشان ارادت» جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ با حضور عباس موزون و شنبه ۲۵ شهریور با حضور فرهاد قائمیان ساعت ۱۷:۱۵ پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۳:۱۵ از شبکه دو روی آنتن می‌رود.


فرهاد قائمیان (زاده ۱۵ اسفند ۱۳۴۴ در اردبیل) در سال ۱۴۰۲ با سریال تلویزیونی بازپرس (مجموعه تلویزیونی) در نقش حامد سعادت درخشید.

زندگی

فرهاد قائمیان در سال ۱۳۴۴ در اردبیل محله عالی قاپو متولد شد.

او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم‌های کوتاه آغاز کرد و با فیلم دمرل به کارگردانی یدالله صمدی به سینمای حرفه ای راه یافت. پس از آن در سال ۱۳۷۹ به فعالیت در تلویزیون پرداخت و در حرفه‌های مختلفی همچون بازیگر، تهیه‌کننده، مدیر تولید و طراح صحنه و لباس ایفای نقش کرد. فرهاد قائمیان علاوه بر فعالیت‌های سینمایی و تلویزیونی، بازیگری و کارگردانی تئاتر را نیز در کارنامه هنری خود دارد.


عباس موزون متولد ۲۴ اسفند ۱۳۵۲ در دزفول خوزستان ، پژوهشگر است

فارغ التحصیل لیسانس مهندسی تکنولوژی و سینما ، فوق لیسانس سینما و دکترای رشته مدیریت است که از شعر سرایی به عرصه روزنامه نگاری و اجرا رسید

مهدی مقصودی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.