نحوه دریافت اینترنت رایگان/آغاز ثبت نام از ۱۲ دی

 نحوه دریافت اینترنت رایگان/آغاز ثبت نام از ۱۲ دی

نحوه دریافت اینترنت رایگان/آغاز ثبت نام از ۱۲ دی

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،در پی موافقت با افزایش تعرفه اینترنت قرار است دولت بسته اینترنتی را به عنوان هدیه به مردم بدهد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


نحوه دریافت اینترنت رایگان/آغاز ثبت نام از ۱۲ دی

اینترنت هدیه دولت درپی افزایش تعرفه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته درباره اصلاح تعرفه‌های اینترنت اپراتورها، اعلام کرد دولت برای جبران اصلاح تعرفه که پس از پذیرش شاخص‌های رگولاتوری از سوی اپراتورها برای آن تصمیم‌گیری می‌شود، یک بسته هدیه اینترنت درنظر دارد.

حال پس از موافقت با افزایش ۳۴ درصدی تعرفه اینترنت، پیامکی با محتوای بسته اینترنت اهدایی دولت برای مردم ارسال شده است که از ۱۲ دی ماه اعمال می‌شود

دولت با افزایش ۳۴ درصدی تعرفه اینترنت موافقت کرده است. همچنین پیامکی برای شهروندان ارسال شده که با مراجعه به پایگاه اینترنتی خدمات ملی هوشمند در روز ۱۲ دی ماه می‌توانند از بسته هدیه اینترنتی دولت بهره‌مند شوند.‌ جزییات این بسته اعلام نشده است.

شب گذشته اپراتورهای ارتباطی با حضور در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شروط مورد نظر این سازمان را پذیرفته‌اند. این درحالی‌است که هفته گذشته اپراتورهای ارتباطی با نامه‌ای به رئیس‌جمهور درخواست افزایش ۱۰۰ درصدی تعرفه اینترنت را مطرح کردند. صبح دیروز وزیر ارتباطات تأکید کرد که دولت با این میزان افزایش موافق نیست. حالا در نهایت با حداکثر افزایش ۳۴ درصدی قیمت اینترنت موافقت شده است.

وزارت ارتباطات شروطی را برای این افزایش قیمت تعیین کرده که مهم‌ترین آن‌ها به این شرح هستند: «اپراتورهای ارتباطی باید سایت‌های نسل پنجم را به ۱۰ درصد تا پایان سال ۱۴۰۳ افزایش دهند، پوشش نسل چهارم نیز باید تا پایان سال به ۹۶ درصد برسد و در نهایت اینکه اپراتورها به افزایش ۳۰ درصدی میانگین سرعت اینترنت در شش ماه آینده مکلف شده‌اند.»

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.