هفت سریال خارجی جدید در شبکه تهران / از کبرا ۱۱ تا دهن لق

 هفت سریال خارجی جدید در شبکه تهران / از کبرا ۱۱ تا دهن لق

FTD ،هفت سریال خارجی جدید در شبکه تهران / از کبرا ۱۱ تا دهن لق

شبکه تهران سیما برای فصل زمستان ، هفت سریال خارجی جدید با عنوان های «کبرا ۱۱»، «منو ترکم نکن»، «شکستن یخ»، «کیش و مات»، «۵۰ متر مربع»، «هری وایلد و دهن لق» را آماده نمایش کرده و قرار است از شروع فصل زمستان این سریال های یکی پس از دیگری در جدول پخش این شبکه قرار بگیرند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی ( با آیدی FTDigital@ ) دنبال کنید


هفت سریال خارجی جدید در شبکه تهران / از کبرا ۱۱ تا دهن لق

شبکه تهران سیما برای فصل زمستان ، هفت سریال خارجی جدید با عنوان های «کبرا ۱۱»، «منو ترکم نکن»، «شکستن یخ»، «کیش و مات»، «۵۰ متر مربع»، «هری وایلد و دهن لق» را آماده نمایش کرده و قرار است از شروع فصل زمستان این سریال های یکی پس از دیگری در جدول پخش این شبکه قرار بگیرند.

قرار است سریال های «کبرا ۱۱»، «منو ترکم نکن»، «شکستن یخ»، «کیش و مات»، «۵۰ متر مربع»، «هری وایلد و دهن لق» در جدول پخش شبکه تهران جانمایی شود.

پلیس های ریسک پذیر بزرگراه های آلمان

سریال «کبری ۱۱ – آشتی ناپذیر» در گونه اکشن، ماجراجویی و درام محصول ۲۰۲۲ آلمان از قاب شبکه تهران سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود. در این فصل نیز سمیر و ویکی، پلیس‌های بزرگراه در آلمان هستند که در هر قسمت با چالش‌ها و اتفاق‌های هیجان‌انگیزی روبرو می‌شوند.
سریال «کبری ۱۱» مجموعه ای سراسر هیجان و تعلیق که با شروع هر قسمت و هر داستان به سختی می‌توان آن را تا پایان دنبال نکرد. این سریال برنده و نامزد ده‌ها جایزه از جشنواره‌های معتبری چون امی، آنی و … شده است.

کشف جسد یک پسر نوجوان و نامزدش در ایتالیا
سریال جدید «منو ترکم نکن» محصول کشور۲۰۲۲ ایتالیا در ژانر پلیسی جنایی است که مخاطبان در خلاصه این سریال خواهند دید: در پی کشف جسد یک پسر نوجوان، دانیل و نامزد سابقش النا که هر دو پلیس هستند با همکاری هم موفق به کشف و دستگیری یک باند قاچاق کودکان می‌شوند و…

شکستن یخ های رودخانه اودر
مینی سریال «شکستن یخ» یک مجموعه جنایی، درام و رازآلود محصول ۲۰۲۲ کشورهای انگلستان و لهستان به کارگردانی ژاوری زولاوسک است. در خلاصه داستان این سریال جنایی آمده است: کاتارزینا افسر پلیس جوان و کم تجربه ای است که سعی می کند با جدیت و پشتکار زیاد، بسیاری از پرونده های جنایی که به او سپرده می شود را حل نماید. در این مجموعه او همانند گذشته بعنوان دستیار و یا مسئول پرونده به باز کردن گره های موجود در پرونده مشغول می شود که برای ماموریت جدید او بحران تازه بوجود می آید و…

وکیلی که کیش و مات می شود
سریال «کیش و مات» محصول ۲۰۲۲ چین در گونه هیجان انگیر، تاریخی و معمایی است که در ۲۴ قسمت از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.
کیش و مات داستان زندگی سیتو یان، یک وکیل جوان اهل پکن است که به دلیل پایبندی به اصول خود از سمت خود برکنار شد. او برای تبدیل شدن به یک کارآگاه به هاربین می آید و با دوست ثروتمندش لوشائو چوان ملاقات می کند و…
یادآور می شود این سریال هم اکنون در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل در حال دوبله برای پخش از شبکه تهران است.

سهم سریال ترکیه ای فقط ۵۰ مترمربع
سریال خانوادگی «۵۰ مترمربع» در گونه اکشن، کمدی و خانوادگی محصول ۲۰۲۱ ترکیه برای شب های سرد زمستان آماده شده است. «۵۰ متر مربع» داستان زندگی یک پسر فراری است که بعد از اینکه به رئیس خود خیانت می کند، در یک خیاطی پنهان می شود تا در امان بماند. صاحب خیاطی پسر را با پسر خود اشتباه می گیرد و او تلاش می کند تا هویت جدیدش را حفظ کند و…

هری وایلد استاد ادبیات انگلیسی به تهران می آید
سریال «هری وایلد یک» مجموعه معمایی، هیجان انگیز و درام است که برای نمایش از شبکه تهران دوبله و آماده نمایش شده است. این سریال محصول ۲۰۲۲کشور ایرلند به کارگردانی مشترک راب برک و رونان برک است.
این سریال درباره یک استاد دانشگاه ادبیات انگلیسی به نام هری وایلد با بازی جین سیمور است که به تازگی بازنشسته شده و با اکراه موافقت می‌کند تا در خانه پسرش چارلی بماند. در این میان هری متوجه استعداد خود در کشف حقیقت و حل پرونده‌های پلیسی می‌شود و…

وکیلِ دهن لقِ بدشناس
سریال کره ای «دهن لق»، مجموعه‌ای ۱۶ قسمتی است که توسط اوه چانگ هوان و بائه هیون جین کارگردانی شده است. «دهن لق» داستان وکیلی به نام پارک چانگ هو را روایت می‌کند که وکیل موفقی نیست و از شانس بدش با پرونده‌ قتلی عجیب مواجه می‌شود که از همان دقایق اول قبول کردن این پرونده، زندگی چانگ هو را دست‌خوش تغییراتی می کند و…

مهدی

3 نظرات

 • همیشه همینطوری باشید و موارد خوب رو برای پخش در نظر بگیرید با اون سریال چینی هم موافقم
  لطفاً به فکر موارد درخواستی ما باشید ممنون از شما

 • درباره سریال های انتخابی برای پخش
  مورد اول شبکه تهران باید برای مخاطبان همواره تمام فصل های سال سریال های جدید تامینی آماده کنه ، یعنی این کار رو باید در فصل های دیگر سال نیز ادامه بده.
  مورد دوم اینکه سریال چینی برای پخش آماده کردید ، عالیه ، باید به مخاطبای بیچاره سریال های چینی هم توجه کنید ، چون که فقط به مخاطبای سریال های کره ای توجه میکنید، همینطور این سریال تاریخ معاصر هست و میدونم سریال جذابی هست ولی خواهشا سریال های چینی تاریخی ، ووشیا ، فانتزی و ابر قهرمانی پخش کنید مثل تصنیف طولانی و افسانه فی.
  مورد سوم سریال کره ای که انتخاب کردید مطمئنا مخاطبای کره ای رو راضی میکنه چون که دو بازیگر سرشناس کره ای بازی میکنن توش ، دوست ندارم بحث سریال های کره ای رو زیاد باز کنم ولی اگه با کاربری وارد بحث و جدل شدم اون موقع حسابی وارد میشم.
  مورد چهارم درباره ستاره معروف ترکی آیبوکه پوسات هم تو سریال پنجاه متر مربع در پست خودش قبلا حرف زدم.

 • ممنون بابت دوبله سریال چینی کیش و مات،لطفا سریال های بیشتر از کشور چین پخش کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.