همه چیز درباره سریال outerBanks سریال تینیجری با تم خاص

 همه چیز درباره سریال outerBanks سریال تینیجری با تم خاص

FTD ،همه چیز درباره سریال outerBanks سریال جذابی که حال و هوای خاصی دارد

چند وقتی است که سریال آپرتمانی دیده اید و حوصله تان سر رفته ؟ یا چند وقتی هست درگیر سریال های اکشن هستید و احساسات تان فروکش کرده ؟ با ما همراه باشید با معرفی سریالی که در دل خود همه این ها را دارد. با جان بی همراه شوید و از اتفاقاتی که برای او می افتد سوپرایز شوید.

شبکه منتشر کننده سریال outerbanks شبکه نتفلیکس است. این سریال برای نخستین بار در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. فصل دوم آن در ۲۰۲۱ تولید و پخش گردید. مشخص نیست که آیا این سریال برای فصل سوم تمدید می شود یا خیر اما به آن امیدوار هستیم. این سریال در رده سنی ۱۶+ سال است و عمده مخاطبین آن نوجوانان و جوانان هستند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

خلاصه کلی سریال outerBanks

در جزیره‌ای که افراد به دو دسته دارا(پولدارها) و ندارها،(فقرا) تقسیم شده است جان بی که یک نوجوان است، سه دوست صمیمی خودش را برای یافتن گنج افسانه‌ای که با ناپدید شدن پدرش ارتباطاتی دارد، استخدام می‌کند که در این بین اتفاقات باور نکردنی برای آنها می افتد.

بازیگران سریال outerBanks :
Chase Stokes – Madelyn Cline – Madison Bailey – Jonathan Daviss – Rudy Pankow – Charles Esten – Drew Starkey – Austin North – Adina Porter

سریال Outer Banks
سریال Outer Banks

خلاصه هر قسمت از فصل اول – ۱۰ قسمت

 • قسمت اول: بعد از اینکه جان بی دل شان را به دریا زدند و به آب رفتند درگیر یک طوفان می شوند، بعد از این توفان جان بی، جی جی، پوپ و کیارا با پیدا کردن یک لاشه غرق شده که مرموز بنظر می رسید، خودشان را در معرض خطر و ماجراجویی قرار می دهند.
 • قسمت دوم: جان بی که متقاعد شده که سرنخ پیدا شده در قایق به پدر گمشده اش مربوط می شود، دوستانش را به جستجوی دیوانه وار برای پیدا کردن یک جواب تشویق می کند.
 • قسمت سوم: در حالی که باندهای خلافکار نقشه ای غیرقانونی برای رسیدن به ته معمای اعماق دریا طراحی می کنند، جان بی با سارا روبرو می شود در حالی که آن ها از پوپ ها (منطقه ای که جان بی و دوستانش در آن ساکن هستند) دل خوشی ندارد.
 • قسمت چهارم: وقتی زندگی مجردی و بدون محدودیت جان بی به نظر سارا جذاب میرسد و به آن جذب می شود، از او که آخرین کسی که بود که جان بی انتظارش را می‌کشید، کمکی به موقع دریافت می‌کند.
 • قسمت پنجم: جان بی معتقد شده که در یافتن طلا به موفقیت دست پیدا کرده است، اما تلاش و تمایل او برای وارد کردن سارا به این ماجرا، باعث ایجاد دلخوری در بین دوستان می شود.
 • قسمت ششم: وقتی که جان بی به همراه دوستانش و سارا سوار در قایق در پی طلا هستند یک اتفاق باعث می شود که روابط سارا با گروه جان بی بهتر شود. در این بین جان بی یک دوستی دست و پا شکسته با سارا دارد و درحال طی کردن یک زندگی جدید است.
 • قسمت هفتم: دوستان جان بی سعی می کنند پول نقد سریع به دست آورند، این رفتار بی پروا باعث می شود جان بی به سارا نزدیک تر می شود – و همین پدر سارا را مشکوک می کند.
 • قسمت هشتم: جان بی سرانجام حقیقت را در مورد پدرش می‌فهمد – و زنجیره‌ای از اتفاقات را رقم می‌زند که همه چیزهایی را که او و دوستانش برای به انجام رساندن آن مبارزه کرده‌اند، به خطر می‌اندازد.
 • قسمت نهم: همین خطر باعث می شود دشمنان جان بی به او نزدیک تر شوند، در همین حال جان بی به دنبال یک نقشه برای خروج از این موقعیت است. سارا برای انتخاب اینکه با خانواده اش باشدیا جان بی تحت فشار است. پاپ نیز احساسات خود را بیرون می دهد و…
 • قسمت دهم: همین خطر باعث می شود دشمنان جان بی به او نزدیک تر شوند، در همین حال جان بی به دنبال یک نقشه برای خروج از این موقعیت است. سارا برای انتخاب اینکه با خانواده اش باشدیا جان بی تحت فشار است. پاپ نیز احساسات خود را بیرون می دهد و…
سریال Outer Banks
سریال Outer Banks

خلاصه کلی فصل دوم سریال outerBanks

در ادامه ماجراجویی جان بی و زمانی که خود را بخاطر یافتن طلاها به خطر انداخته بود با طلایی که در دست داشتند به سمت محل خانوادگی خانواده سارا رفتند. در این حال با دشمنان قدیمی و جدید رو در رو شدند و به خطر افتادند.

خلاصه هر قسمت از فصل دوم – ۱۰ قسمت

 • قسمت اول: جان بی سعی می کند از دستگیر شدن فرار کند، برای همین طلاها تسلیم می کند، اما قول دادن به سارا می تواند نقشه های او را از بین ببرد. در بازگشت به خانه، دوستانش بدون او درحال زندگی هستند.
 • قسمت دوم: با تمام شدن زمان، جان بی و سارا معامله ای ناراحت کننده انجام می دهند، در حالی که کیارا، جی جی و پاپ به دنبال شواهدی می گردند که بتواند وارد و راف را درگیر این ماجرا کنند.
 • قسمت سوم: تلاش ناامیدانه برای کمک به جان بی و سارا، آن هارا را در محیط مشکوکی قرار می دهد. همزمان پاپ به طرز مرموزی به یک جلسه خارج از شهر احضار می شود.
 • قسمت چهارم: جان بی و سارا با کمبود بنزین و پول نقد مواجه می شوند. حضور پاپ در چارلستون یک معامله شوم را به همراه دارد.
 • قسمت پنجم: جی جی نقشه خطرناکی را برای کمک به جان بی. پوپ تهیه می کند تا اطلاعاتی درباره کلید پیدا کند. کیارا و سارا هر دو به دلایل خانوادگی بر سر پوگ ها با مشکلاتی همراه می شوند.
 • قسمت ششم: وقتی سارا دوباره با جان بی روابطش را از سر می گیرد، با مجموعه ای از دروغ ها مواجه می شود. پوپ یک راز خانوادگی تکان دهنده را کشف می کند.
 • قسمت هفتم: سارا که از اقدامات وارد(پدرش) خسته شده است، وفاداری خود به جان بی و دسته پوگ ها را به معرض آزمایش قرار می دهد.
 • قسمت هشتم: این گروه که حالاسرنخ های جدیدی را بدست اوردند، در حالی که برای بخشی از تاریخچه خانوادگی پاپ تلاش میکنند تا به دست افراد اشتباه نرسد، جاده ها و باتلاق های خطرناکی را عبور می کنند.
 • قسمت نهم: پوگ ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند – یک اورژانس پزشکی، یک همسایه فضول، اولتیماتوم های والدین – در حالی که تلاش می کنند میراث خانوادگی پوگ ها را نجات دهند.
 • قسمت دهم: جان بی، پاپ، جی جی و کیارا برای نمایش در کشتی آماده می شوند، در حالی که سارا به حقیقت تلخ و وضعیت ناراحت کننده خانوادگی خود پی می برد.

سریال Outer Banks
سریال Outer Banks

از فصل سوم سریال outerBanks چه می دانیم؟

ادامه متن ممکن است با خطر اسپویل همراه باشد

ما مشتاقانه منتظر اخبار مربوط به فصل سوم Outer Banks هستیم. بیش از یک سال از پخش فصل دوم این سریال از شبکه نتفلیکس می گذرد. مهم ترین آن ها: بیگ جان (چارلز هالفورد)- جان بی. پدر (چیس استوکس)- زنده است! در حالی که مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار فصل سوم این سریال است، اما قطعا به یک تجدید دیدار پدر و پسر و همچنین ماجراجویی های هیجان انگیزتر با حضور پوکمون های مورد علاقه مان امیدوار هستیم.

داستان سریال Outer Banks در کارولینای شمالی  اتفاق می‌افتد و گروهی از نوجوانان معروف به Pogues (کم ثروت ها) را دنبال می‌کند. جان بی. و دوستانش سفری را آغاز می کنند تا به دنبال حقیقتی درباره ناپدید شدن پدرش بگردند و باید در مقابل کوک ها (طبقه مرفه) رقیب قرار بگیرند، این جستجوی عجیب به آسانی آغاز می شود اما در ادامه به یک جستجوی مرگبار گنج تبدیل می شود.

فصل اول سریال Outer Banks در ۲۰ آوریل ۲۰۲۰ به نمایش درآمد و فصل دوم آن در ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ منتشر شد.

سریال Outer Banks
سریال Outer Banks

هر آنچه تاکنون در مورد فصل سوم Outer Banks می دانیم

در مصاحبه‌ای با Metacritic، الیزابت میچل – که نقش کارلا لیمبری را در این سریال بازی می کرد- به اتفاقاتی که برای شخصیت او می افتد اشاره کرد. میچل می‌گوید: «من می‌توانم با بیگ جان (چارلز هالفورد) خیلی وقت بگذارم، که دوست‌داشتنی است، زیرا او فوق‌العاده است. در سکانس آخر فصل دوم Outer Banks این همکاری را به سخره گرفت، زیرا بیگ جان به لیمبری گفت که اگر او موافقت کند که به پسرش جان بی کمک کند، به او در پیدا کردن کفن با قدرت شفابخشی کمک خواهد کرد.

میچل گفت: “من نمی دانم که آیا شما آن را” تیم سازی ” می نامید یا نه، اما آن ها در واقع زمان زیادی با هم هستند، به خصوص در فصل اول.” البته، لیمبری خود را به عنوان کسی که نمی توان به او اعتماد کرد، ثابت کرده است – او برادر ناتنی خود را در فصل دوم کشت.” من نمی دانم که لیمبری واقعا یک بازیکن تیم است، بگذارید فقط این را بگویم.”

در تاریخ ۲۸ فوریه، حساب های رسمی Outer Banks عکس هایی را منتشر کردند که اعلام می کرد تولید فصل سوم آغاز شده است.

سریال Outer Banks
سریال Outer Banks

بازیگران فصل سوم سریال Outer Banks

در ۲۳ ژوئن، نتفلیکس از پیوستن بازیگران جدید به فصل بعدی خبر داد. اندی مک کوئین نقش کارلوس سینگ را بازی می کند که به عنوان “یک دون بی رحم کارائیبی در جستجوی گنج خودش” توصیف شده است. مک کوئین توسط لو فرینو جونیور همراهی خواهد شد. که نقش افسر ارشد امنیتی سنگاپور را بازی می کند. در فصل سوم نیز فیونا پالومو در نقش صوفیا بازی خواهد کرد که به گفته نتفلیکس “یک پوگ خود شناخته شده است که ارتباط نزدیکی با راف دارد.

علاوه بر چیس استوکس، مادلین کلاین، رودی پانکو، مدیسون بیلی، جاناتان دیویس، آستین نورث، درو استارکی و چارلز استن همگی برای فصل سوم Outer Banks باز می گردند. به گفته ددلاین، کارلاسیا گرانت که نقش کلو را بازی می کند، جدیدترین عضو اضافه شده به گروه دوستان اصلی پوگ، به طور منظم به سریال اضافه شده است.

فصل سوم Outer Banks چه زمانی منتشر می شود؟

تاریخ انتشار رسمی فصل ۳ اعلام نشده است.

آنچه در فصل دوم سریال Outer Banks اتفاق افتاد

همانند فصل اول، فصل دوم Outer Banks با یک تجربه نزدیک به مرگ برای Pogue ها به پایان رسید. بخش عمده ای از فصل دوم این سریال از نتفلیکس درخصوص جان بی. سارا، جی جی، کیرا و پوپ بود در حالی که سعی می کردند صلیب گم شده سانتو دومینگو را پیدا و بازیابی کنند. در پایان فصل بعنوان خدمه بطور مخفیانه سوار کشتی شدند و تلاش کردند تا با آن عبور کنند.آنها پس از یک تیراندازی پر هرج و مرج شکست خوردند و با قایق نجات فرار کردند.اگرچه Pogue ها یک بار دیگر دست خالی رفتند، این قسمت با یک نکته مثبت به پایان رسید زیرا آنها با هم بودن و در امنیت جشن می گرفتند.


همه چیز درباره سریال outerBanks سریال تینیجری با تم خاص

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.