واکنش مهشید جوادی به پیشنهادهای کاری پس از بازی در «بچه مهندس»‌

 واکنش مهشید جوادی به پیشنهادهای کاری پس از بازی در «بچه مهندس»‌

بازیگر «بچه مهندس ۳» گفت: فضای حاکم بر سریال بسیار خوب بود، فضایی آرام و در عین حال بسیار دوستانه حکم فرما شده بود و همین امر سبب شد تا خروجی بسیار خوبی به مخاطبان ارائه شود.

مهشید جوادی درباره بازی در نقش مرضیه در سریال بچه مهندس گفت: روزی که برای بازی در سریال بچه مهندس ۳ با من تماس گرفتند فکر کردم که قرار است در نقش کاراکتر مژگان جلوی دوربین ظاهر شوم، اما پس از گفت‌وگو متوجه شدم که کاراکترهای جدیدی به سریال اضافه شده و قرار است من در نقش مرضیه در سریال بچه مهندس ۳ فعالیت کنم.

وی فعالیت در سریال بچه مهندس ۳ را کاری ارزشمند در کارنامه بازیگری خود دانست و افزود: همه اتفاقات برای حضورم در سریال بچه مهندس ۳ بسیار سریع افتاد، اما اگر بار دیگر قرار باشد به من پیشنهاد شود که در چنین سریالی بازی کنم حتماً می‌پذیرم.

وی در مورد پیشنهاد برای بازی در سریال و یا فیلم‌های جدید ابراز کرد: پیشنهادهای خوبی داشتم، ولی سعی می‌کنم محتاطانه حرکت کنم تا بتوانم موفق‌تر در این عرصه فعالیت نمایم زیرا بعد حضور در چنین اثری باید وسواس کاری خودم را بیشتر کنم. 

جوادی پیرامون نحوه ارتباطش با نقش مرضیه خاطرنشان کرد: خوشبختانه توانستم ارتباط خوبی با این کاراکتر برقرار کنم مرضیه برای من فرد غریبی نبود در عین حال راهنمایی اطرافیان سبب شد تا بتوانم در کار خود موفق‌تر عمل کنم و ارتباط خوبی با این نقش برقرار کنم.

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.