ویژه برنامه جام جهانی 2022 قطر روی آنتن ورزش

 ویژه برنامه جام جهانی 2022 قطر روی آنتن ورزش

FTD ،ویژه برنامه جام جهانی 2022 قطر روی آنتن ورزش

شبکه ورزش ویژه برنامه ای برای جام جهانی 2022 آماده کرده است

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


ویژه برنامه جام جهانی 2022 قطر روی آنتن ورزش

از جمعه 22 مهرماه، اولین ویژه برنامه جام جهانی به روی انتن شبکه ورزش می رود.

از ویژگی های جذاب این برنامه می توان به تعدد استودیو های این برنامه در تهران، قطر، سواحل نیلگون خیج فارس و استودیو خبر جام جهانی اشاره کرد.

استفاده از کارشناسان خبره داخلی و خارجی، آنالیز تیم های جام جهانی، پویش مردمی جهت حمایت از تیم ملی و … از دیگر بخش های این برنامه است.

این برنامه تا قبل از آغاز جام جهانى روزهاى دوشنبه و جمعه از ساعت ٢١ و از آغاز جام جهانى به صورت روزانه تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.


جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ بیست و دومین دوره چهارساله مسابقات جهانی قهرمانی فوتبال مردان است که توسط تیم‌های ملی بزرگسالان اتحادیه‌های عضو فیفا برگزار می‌شود. جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قرار است از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۹ آبان الی ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار شود.این نخستین جام جهانی می‌باشد که تاکنون در جهان عرب برگزار می‌شود. این مسابقات دومین جام جهانی برگزار شده در آسیا پس از جام جهانی به میزبانی کره جنوبی و ژاپن در ۲۰۰۲ می‌باشد. این مسابقات آخرین مسابقاتی خواهد بود که با ۳۲ تیم برگزار می‌شود. در دوره بعدی جام جهانی به میزبانی کانادا، ایالات متحده آمریکا و مکزیک که در سال ۲۰۲۶ برگزار می‌شود، تعداد تیم‌ها به ۴۸ تیم افزایش پیدا می‌کند

مهدی

1 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.