ویژه برنامه های شبکه نسیم برای عید فطر

 ویژه برنامه های شبکه نسیم برای عید فطر

ویژه برنامه های شبکه نسیم برای عید فطر مشخص شد

از شنبه ۳ خرداد ماه تا سه شنبه ۶ خرداد، برنامه دورهمی بصورت اختصاصی ساعت ۲۱ روی آنتن خواهد رفت و در این ویژه برنامه ها، میزبان ژاله صامتی، رضا یزدانی و علی اوجی، علیرضا نیکبخت واحدی، فلورا سام، علی لهراسبی، فریبا نادری و محمدرضا شریفی نیا خواهد بود.

این ویژه برنامه ها در ساعت ۱ بامداد، ۷:۳۰ و ۱۴ روز بعد بازپخش خواهند شد.

برنامه کودک شو با ویژه برنامه ای بزرگ وخانوادگی با حضورآتیلاپسیانی ، کمال کامیابی نیا، علی علیپور،مریم مومن،آزاده زارعی، مرجانه گلچین، بهنوش بختیاری، فیروز کریمی، سیما تیرانداز، گلاره عباسی، خانواده عبدالرضا اکبری، کمند امیر سلیمانی، لاله اسکندری، لیندا کیانی، اشپیتیم آرفی، روزبه حصاری و… میهمان خانه های هموطنان است و سینا سرلک، فرزاد فرخ، فریدون آسرایی و حامد فقیهی برخی آثار خود را در این برنامه اجرا می کنند.

برنامه کتاب باز نیز پس از یک ماه غنی و خلق لحظات جذاب ادبی و هنری با روزه داران، با دو ویژه برنامه با میزبانی از احسان عبدی پور و محمد اصفهانی تا شروع فصل بعدی، پخش خود را به پایان می رساند.

برنامه ویتامین خ نیز با حال و هوای عید از دوشنبه ۵ خرداد از ساعت ۱۹به جدول پخش باز می گردد.

سریال مسافران نیز ساعت ۲۰ و برنامه های خودمونی و خندوانه از چهارشنبه ۷خرداد براساس ساعت پخش قبل پخش خواهند شد و جدول پخش شبکه نسیم به حالت قبل خود بازخواهد گشت

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.