پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی روز دنیا از تلویزیون در نوروز ۱۴۰۳

 پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی روز دنیا از تلویزیون در نوروز ۱۴۰۳

پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی روز دنیا از تلویزیون در نوروز ۱۴۰۳

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،تماشای فیلم های سینمایی، یکی از سرگرمی های نوروز برای خانواده ها و علاقه مندان به هنر هفتم، از قاب تلویزیون است، که سیما با محوریت اداره کل تامین و رسانه بین الملل شرایط ویژه ای را برای پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی از ۵۱ کشور فراهم کرده است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی روز دنیا از تلویزیون در نوروز ۱۴۰۳

تماشای فیلم های سینمایی، یکی از سرگرمی های نوروز برای خانواده ها و علاقه مندان به هنر هفتم، از قاب تلویزیون است، که سیما با محوریت اداره کل تامین و رسانه بین الملل شرایط ویژه ای را برای پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی از ۵۱ کشور فراهم کرده است.

نوروز امسال تلویزیون با دست پری از فیلم های سینمایی روز جهان به استقبال نوروز می رود.

این فیلم ها در ژانرهای درام، اجتماعی، حادثه ای، خانوادگی، کودک و نوجوان (انیمیشن) و ورزشی از شبکه های سیما پخش می شود.

شبکه یک سیما از ۲۲ اسفند ماه تا ۲۴ فروردین ساعت ۲۳:۴۵، فیلم هایی همچون «گرن توریسمو»، «برهوت»، «سرباز»، «تلافی» و «خاکسپاری» را تقدیم علاقه مندان خواهد کرد.

شبکه دو سیما هم در ساعت ۹ صبح با فیلم هایی همچون «کابوس آرزو»، «دنیای آرمان»، «هتل دردسرساز» و «شماره ۱۰» از ۱ فروردین تا ۱۷ فروردین مهمان نوروزی بینندگان سیماست.

شبکه سه سیما در ساعت ۲۴:۰۰ فیلم های روز دنیا را تقدیم نگاه مخاطبان می کند. «ایندیانا جونز و گردنه سرنوشت»، «تبدیل شوندگان: نبرد ربات ها»، «به پیش»، «قاتلین ماه کامل»، «مگالون: حفره سهمگین» و «ضد» نمونه ای از این فیلم ها است که تا ۱۳ فروردین روی آنتن می رود.

شبکه چهار سیما در ساعت ۲۰:۳۰ فیلم های دیدنی «شهر سیارکی»، «ناپلئون»، «آدم کش»، «انجمن برف»، «فراری»، «رادیکال» و «ماه» را تدارک دیده است. این فیلم ها از ۲۹ اسفند تا عید سعید فطر (بجز شب های قدر) پخش می شود.

شبکه تهران ساعت ۹ در برنامه «تماشاخانه» و ۱۳:۳۰ منتخبی از فیلم های سینمایی ایران و جهان را به روی آنتن می برد. «رود سرخ سرخ»، «سریع و خشن ۱۰»، «دریای عمیق»، «موفقیت بزرگ» و «هوک» فیلم های دیدنی است که شبکه تهران برای بینندگان خود از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین پخش می کند.

شبکه امید ساعت ۱۷ فیلم های نوروزی خود را در برنامه «فیلمستون» پخش می کند. این شبکه فیلم های «گودال فضایی»، «فیل شعبده باز»، «چوپای شگفت انگیز»، «بیرو»، «انجمن بشقاب پرنده ها» و … را از ۲۲ اسفند ماه تا ۱۷ فروردین نمایش می دهد.

شبکه کودک در ساعت ۱۴ فیلم های مناسب کودکان را پخش می کند. «برادران شگفت انگیز ماریو»، «فرار مرغی ـ دوران ناگتی»، «خرس های محافظ جنگل ـ ربات محافظ»، «پنگوئن ببری ۳ ـ قهرمانان جنگل»، «سفر اردکی» و «لوپتو» از جمله این فیلم هاست.

شبکه نمایش در باکس ساعت ۲۳ فیلم هایی همچون «اکولایزر ۲ و ۳»، «سوسک آبی»، «ویکرام و ودا»، «خزنده» و «زمین سرگردان ۲» را تقدیم نگاه علاقه مندان هنر هفتم می کند. همچنین این شبکه در ساعات ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۰۰:۱ بامداد نیز با مخاطبان خود همراه است.

شبکه افق فیلم های خود را در ساعت ۱۳:۰۰ پخش می کند که «تک تیرانداز»، «یه روز عالی»، «ضد حمله»، «دستگیری یک قاتل»، «مامور مخفی» و «غریب» از جمله آن هاست.

شبکه سلامت فیلم های سینمایی خود را در ساعت ۱۲:۳۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان به روی آنتن می برد.

شبکه فراتر هم در ساعت ۲۳:۳۰ تماشایی خواهد بود. «اعجوبه»، «مکانیک ـ زندگی دوباره»، «تلقین»، «دیوار بزرگ»، «مجرم» و «منصور» نمونه ای از این فیلم هاست که با کیفیت ۴K-HDR به نمایش در می آید.

مهدی

1 نظر

  • یک طوری نوشتی فیلم های روز دنیا که انگار قراره جان ویک پخش بشه تا حالا چهار قسمت ازش ساخته شده حتی یک قسمتش هم از تلویزیون ایران پخش نشده سری فیلم های رمبو هم که چهل سال از ساختشون میگذره یکبار هم از تلویزیون پخش نشده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.