«پرگار» جایگزین «زیرخاکی» می‌شود

 «پرگار» جایگزین «زیرخاکی» می‌شود

سریال تلویزیونی «پرگار» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، پس از اتمام پخش سریال «زیر خاکی» از سه‌شنبه ۶ خرداد روی آنتن شبکه یک می‌رود.

سریال «پرگار» با قصه ای اجتماعی درباره روابط خانوادگی، تعلیم و تربیت فرزندان تولید و آماده پخش شده است. شبکه یک سیما پس از پخش سه سریال طنز پرمخاطب، برای ایجاد تنوع ژانر نمایشی، اینبار سراغ سریالی ملودرام با قصه‌ای اجتماعی رفته است.

سریال «پرگار»، قصه سه خانواده را بطور موازی روایت می کند که مقطعی از روزگار، سرگذشت آنها با هم‌ گره خورده است و خواسته ناخواسته در زندگی امروز آن‌ها کنش‌هایی را ایجاد می‌کند.

این مجموعه نمایشی از سه شنبه ۶ خرداد هرشب ساعت ۲۲:۱۵ پخش می شود. پنجشنبه نیز خلاصه هفتگی این سریال روی آنتن می رود. پیش از این قرار بود مجموعه «پرگار» در اواخر بهمن ماه پخش شود که بعلت برنامه های انتخاباتی شبکه یک ، پخش آن به پس از ماه مبارک موکول شد .

مرجانه گلچین، فریبا کوثری، علی عمرانی ، بهرنگ علوی ، بابک کریمی ، فریبا جدیکار الهام طهموری، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، تیما پور رحمانی، زهره نعیمی و… از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سریال «پرگار» به تهیه‌کنندگی امیر پور رحمانی و کارگردانی شهرام شاه حسینی در ۲۹ قسمت ۴۵ دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید شده است.

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.