کامبیز دیرباز “دست‌فرمون۲” را اجرا نمی‌کند

 کامبیز دیرباز “دست‌فرمون۲” را اجرا نمی‌کند

بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون به دلیل عدم توافق مالی با تهیه‌کننده از اجرای فصل دوم “دست‌فرمون” انصراف داد.

در آستانه شروع فصل دوم برنامه تلویزیونی “دست‌فرمون”، این برنامه باید به دنبال مجری جدیدی باشد. چرا که کامبیز دیرباز،  انصراف از اجرای فصل دوم را تأیید کرد. 

او دلیل انصرافش را عدم توافق مالی با تهیه‌کننده دانست و گفت: با وجود عشق و علاقه به “دست‌فرمون” و عوامل و سازندگان پرتلاشش، به دلیل فراهم نشدن شرایط مالی و توافق با تهیه‌کننده، در فصل دوم حضور نخواهم داشت. 52 قسمت در خدمت این برنامه بودم و بسیار روزهای خوب و خاطرانگیزی را پشت سر گذاشتیم؛ برای تمام عوامل و سازندگان این اثر تلویزیونی آرزوی موفقیت دارم.

تیم تولید مسابقه “دست فرمون”؛ بزرگترین برنامه میدانی این روزهای تلویزیون، در مرحله نخست از میان 12 هزار متقاضی به 8 هزار متقاضی واجد شرایط رسیدند که از این تعداد پس از بازبینی مجازی و بررسی‌های متعدد در چندین مرحله، 1500 نفر منتخب شرکت در مرحله راستی‌آزمایی شدند.

مرحله راستی‌آزمایی فصل دوم  ظرف سه روز به انجام رسید و از میان 1500 شرکت‌کننده با رأی داوران و کارشناسان در نهایت 400 نفر جواز حضور در این مسابقه را دریافت کردند. از ویژگی‌های این دوره مسابقه “دست فرمون” حضور طیف‌های مختلف جامعه است که در این میان می‌توان به حضور ویژه بانوان اشاره کرد. 

فصل دوم مسابقه “دست فرمون” به تهیه‌کنندگی محمود محمودی و کارگردانی مسعود صنم این روزها مرحله پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد و به زودی ضبط آن برای پخش از شبکه نسیم آغاز خواهد شد. با انصراف کامبیز دیرباز، گروه “دست‌فرمون” باید به دنبال مجری دیگری باشند که احتمالاً با فضای اتومبیلرانی و موتورسواری آشنا باشد. 

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.