کامران نجف زاده و فرزاد حسنی در راه تلویزیون

 کامران نجف زاده و فرزاد حسنی در راه تلویزیون

FTD ،کامران نجف زاده و فرزاد حسنی در راه تلویزیون

آماده‌سازی‌های برنامه کامران نجف‌زاده برای تولید آغاز شده و فرزاد حسنی هم قرار است یک برنامه گفت‌وگومحورِ خاص را در مقام مجری تجربه کند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی ( با آیدی FTDigital@ ) دنبال کنید


کامران نجف زاده و فرزاد حسنی در راه تلویزیون

آماده‌سازی‌های برنامه کامران نجف‌زاده برای تولید آغاز شده و فرزاد حسنی هم قرار است یک برنامه گفت‌وگومحورِ خاص را در مقام مجری تجربه کند.

قرار است شبکه نسیم در کنار توجه به برندهایش، کارهای جدیدی را هم تجربه کند همچنان که این اتفاق با ساخت سری جدید «شهروند و مافیا»، «سرنخ»، «بگو بخند»، «خوش‌نمک»، «چهار شگفت‌انگیز» و چند برنامه دیگر افتاد و همچون گذشته که خوشرو مدیر شبکه نسیم به آن اشاره کرد که برخی از افرادی که قبلاً بودند از آنها استفاده جدیدتری خواهد شد و کامران نجف‌زاده و فرزاد حسنی نیز در یک برنامه خوب حضور پیدا خواهند کرد

این روزها برنامه کامران نجف‌زاده در حال آماده‌سازی برای تولید است. در حالی‌که هنوز شایعات درباره کامران نجف‌زاده وجود دارد که او با دنیای خبرنگاری و در واقع با تلویزیون خداحافظی کرده است.

اما همان‌گونه که نجف‌زاده در برنامه سال تحویل شبکه نسیم این نکته را اشاره کرده بود “اکنون دوران خبرنگاری برایم تمام شده است و اگر به عقب برگردم نمی‌خواهم تجربه‌های مشابه داشته باشم و به نظرم به جامعه امید دادن مهم و با ارزش است. اگر خدا بخواهد در عرصه‌های دیگر در حال فعالیت هستم. همچنین به زودی با یک برنامه جذاب گفت‌وگومحور اجتماعی که دارای ایده‌های نو است روی آنتن شبکه نسیم خواهیم آمد و امیدوارم از اینجا به بعد عرصه‌های جدید در پیش باشد و دنیاها و پنجره‌های جدیدی گشوده شود.”

«اتاق مخفی» کامران نجف‌زاده شاید به آنتن زمستان شبکه نسیم برسد.

این برنامه که نام اولیه‌اش «اتاق مخفی» است گفت‌وگومحور خواهد بود و محوریت سرگرم‌کننده دارد. شاید مخاطب را به سال‌هایی ببرد که در تلویزیون گفت‌وگوهایی مثل «صندلی داغ» یا همان «پارک ملت» قدیمی که محمدرضا شهیدی‌فرد اجرا می‌کرد بیندازد. همان مدلِ گفت‌وگوهای هاردتاک که معمولاً هم شفاف‌کننده و جذاب‌اند و هم مخاطب از این‌گونه برنامه‌های گفت‌وگومحور استقبال می‌کند، این برنامه از گفت‌وگوهای فرهنگی و اجتماعی تا سیاسی و حوزه‌های دیگر اتفاق می‌افتد.

از طرفی دیگر فرزاد حسنی که این روزها بیشتر در عرصه تئاتر و برخی سریال‌های نمایش‌خانگی عنوان بازیگر دیده می‌شود و در رادیو به عنوان مجری بیشتر فعالیت می‌کند اما قرار است در شبکه نسیم یک برنامه تازه‌ای داشته باشد. نام اولیه این برنامه «ساعت شنی» است و گفت‌وگومحور خواهد بود با سؤال‌ها و جواب‌های خاص؛ اگر آماده‌سازی برنامه برای تولید انجام شود احتمالاً برای بعد از زمستان، عید نوروز و شاید بهار به آنتن تلویزیون برسد.

هنوز زمان دقیق پخش این دو برنامه تازه تلویزیون مشخص نیست. اما این امیدواری وجود دارد با حمایت از برنامه‌های سرگرم‌کننده، طنازان و مجریان قدیمی و کاربلدِ تلویزیون این نوع برنامه‌ها و حتی ساخت گونه‌های نمایشی دیگری در شبکه سرگرم‌کننده صداوسیما راه بیفتد که رواجِ این نوع برنامه‌ها می‌تواند باعث اتفاقات خوبی در تلویزیون باشد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.