گزینه های پخش تلویزیون در رمضان و نوروز 1403 مشخص شدند

 گزینه های پخش تلویزیون در رمضان و نوروز 1403 مشخص شدند

FTD ،گزینه های پخش تلویزیون در رمضان و نوروز 1403 مشخص شدند

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،«مهدی نقویان» رئیس مرکز سیما فیلم در مورد پخش سریال های نوروزی گفت: تلویزیون این روزها در تدارک تهیه و تولید سریال‌هایی برای پخش در ایام نوروز و رمضان پیش رو است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


گزینه های پخش تلویزیون در رمضان و نوروز 1403 مشخص شدند

«مهدی نقویان» رئیس مرکز سیما فیلم در مورد پخش سریال های نوروزی گفت: تلویزیون این روزها در تدارک تهیه و تولید سریال‌هایی برای پخش در ایام نوروز و رمضان پیش رو است.

نقویان افزود: متاسفانه طی هفته های گذشته از سوی برخی خبرگزاری های معتبر درباره زمان پخش سریال ها و مجموعه های تلویزیون اخباری منتشر شده که از منابع موثقی نبوده است.

وی تصریح کرد: خبرگزاری ها برای اطلاع از اخبار مربوط به تلویزیون و پخش برنامه ها و سریال ها می بایست به درگاه های رسمی اطلاع رسانی سازمان همچون روابط عمومی معاونت سیما و خبرگزاری صداوسیما مراجعه کنند و صرفا شنیده ها درخصوص این گونه اخبار و زمان پخش را به عنوان منبع اطلاع رسانی درنظر نگیرند.

وی تاکید کرد: به محض این که پخش یک برنامه و سریال قطعی شود، سیما فیلم طبق روال سابق اطلاع رسانی و اعلام رسمی می کند.  

رئیس مرکز سیما فیلم تصریح کرد: این اخبار در حالی از سوی برخی خبرگزاری ها منتشر شده که هنوز جدول پخش فیلم و سریال های نوروزی تلویزیون قطعی نشده است و انتشار این گونه اخبار باعث سردرگمی مخاطبان و بینندگان تلویزیون خواهد شد.

گفتنی است تشریح برنامه های نوروز، طبق روال هر ساله در نشست خبری آخر سال معاون سیما با خبرنگاران صورت می گیرد.

سریال های «نون خ 5» به کارگردانی سعید آقاخانی، «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، «آقای قاضی2» به کارگردانی سجاد مهرگان، «فراری» به کارگردانی امیر داسارگر، «بدل» به کارگردانی علی مسعودی، «زیرخاکی4» به کارگردانی جلیل سامان و «مهیار عیار» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی به عنوان گزینه‌‌های پخش در رمضان و نوروز 1403 در نظر گرفته شده است.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.