یکی دیگر از عمو های فیتیله ای به تلویزیون برگشت

 یکی دیگر از عمو های فیتیله ای به تلویزیون برگشت

FTD ،یکی دیگر از عمو های فیتیله ای به تلویزیون برگشت

فصل اول برنامه «شگفت‌انگیزان» با اجرای سعید شیخ‌زاده در شبکه پویا تولید و پخش شده بود. حالا تلویزیون با پخش تیزر فصل دوم این برنامه، از حضور علی فروتن به عنوان مجری خبر داده است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


یکی دیگر از عمو های فیتیله ای به تلویزیون برگشت

علی فروتن مدت‌ها از تلویزیون دور بود او بیش از ۱۰ سال برنامه«فیتیله‌ای‌ها» را به همراه محمد مسلمی و حمید گلی و همچنین مجید قناد روی آنتن بردند.این مجری همین اواخر هم در سریال تاریخی «خاتون» نقش کوتاه «محمود اعتمادزاده»، مترجم و نویسنده را بر عهده داشت.

«دوقلوها» از دیگر مجموعه‌هایی بود که توسط عموهای فیتیله‌ای‌ در تلویزیون تولید و پخش شد.


عموهای فیتیله‌ای نام گروهی متشکل از محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن که اعضای سابق گروه تئاتر «چهره نما» بودند با که هم به صورت مستقل با عنوان هنری(عموهای فیتیله‌ای)در مجموعه‌های تلویزیونی و تئاتر ها برای کودکان نقش اصلی را اجراء می‌کردند. این گروه در فروردین ماه سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در تلویزیون ایران آغاز کردند و تا زمان فعالیت کاری خود چندین مجموعهٔ تلویزیونی در شبکه‌های وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساختند.این گروه سرانجام در تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۴ پس حواشی جنجال برنامه فیتیله و با توجه به تعطیلی این برنامه رسماً به کار خود در صدا و سیما پایان دادند.

فروتن در ۳ بهمن ۱۳۴۶ در اهواز متولد شد و اصالتاً بروجردی است.

او در مجتمع آموزشی سینما در رشته کارگردانی و بازیگری فارغ‌التحصیل شد و نیز دوره‌های آموزشی حمید سمندریان را طی نمود و از سال ۱۳۷۳ به صورت حرفه‌ای در صحنه تلویزیون به فعالیت پرداخت. او به غیر از برنامه‌های مرتبط با مجموعهٔ فیتیله‌ای‌ها، در مجموعهٔ «کارگاه خصوصی من» (شبکه دو)، قاتینگا و پاتینگا در شهر، و سریال عکاسخانه.نیز نقش‌آفرینی کرده‌است.

مهدی

2 نظرات

  • توهین به اقوام ،دهن کجی به ترکان ایران

  • ملت ترک با آمدن این بوزینه دست نشانده پارسیان نژاد پرست کاملاً مخالف است گرچه سیاست کثیف شماها بر مبنای تفرقه بانداز و حکومت کن است با ایجاد تنش در کشور سعی در انحراف اذهان عمومی از گندکاری ها و فساد ویرانگرتون دارید…….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.