دموریل هویت بصری پیشنهادی به شبکه ورزش

همانطور که مخاطبان پیگیر تلویزیون می‌دانند شبکه ورزش بعنوان یک شبکه ورزشی گرافیک در خور و شأن یک شبکه ورزشی ندارد و از آماتورترین و ساده ترین المان‌های گرافیکی استفاده می‌کند.

درحالی که بودجه‌های بسیاری صرف شبکه‌های بیهوده و هرزی همانند شبکه ایرانکالا می‌شود، وقتی با عوامل شبکه ورزش صحبت میکنیم علت ضعف شدید گرافیکی شبکه ورزش را کمبود منابع مالی شبکه عنوان می‌کنند. خب تا اینجای مسئله مشخص شد که کمبود بودجه عامل ضعف گرافیکی شبکه ورزش است اما حال باید گفت عامل دیگری نیز در این مورد دخیل است. مدیریت ناکارامد و آماتور شبکه ورزش و مدیران میانی این شبکه، بنظر عامل قوی تری برای موارد عنوان شده است.

تیم FTD بعنوان یک مخاطب عادی، یک هویت بصری هرچند معمولی اما رایگان!! و البته به فراتر [بهتر] از گرافیک [فعلی] برای شبکه ورزش طراحی و به اجرا نمود. اما مسئولان شبکه ورزش آن را پس زدند و به گرافیک فوق آماتوری فعلی بسنده کردند! پس بهتر است بگوییم عامل مدیریت ناکارامد منابع، عامل اصلی ضعف شبکه های سیما و پس از آن بودجه در رتبه دوم در مشکلات شبکه‌ها دخیل است.در انتهای مطلب دمویی ازکارگرافیکی که برای شبکه انجام دادم را قرار می‌دهم تا شما نیز مستفیض شوید.

بیشتر بخوانید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *