بازگشت پیشکسوت ها و دوبله فیلم و سریال های جدید برای تلویزیون

 بازگشت پیشکسوت ها و دوبله فیلم و سریال های جدید برای تلویزیون

بازگشت پیشکسوت ها و دوبله فیلم و سریال های جدید برای تلویزیون

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،گروه دوبلاژ سیما برای ایام نوروز فیلم و سریال های جدیدی را دوبله کردند و هم اکنون در حال دوبله آثار دیگری هستند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


بازگشت پیشکسوت ها و دوبله فیلم و سریال های جدید برای تلویزیون

از رویکردهای تلویزیون در ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ دوبله آثار جدید در حوزه فیلم های سینمایی و سریال بود که با حضور برخی از دوبلورهای پیشکسوت هم اتفاق افتاد که کمتر در این سال ها در حوزه دوبله فعالیتی داشتند.

فرشید شکیبا مدیر دوبلاژ سیما از دوبله آثار جدیدی که هم اکنون در حال آماده سازی هستند خبر داد :

سریال نور های آبی با مدیریت خانم یار احمدی و هنرمندی آقای علیمحمدی،سریال فوتسالیست ها با مدیریت خانم عرفانی و هنرمندی آقای منظم،مستند زمانی برای کشتن با مدیریت خانم صفی خانی و هنرمندی خانم آژیر،سریال ناگهانی،خیابان هانتر و تعدادی فیلم سینمایی و مستند جدید دیگر از جمله آثاری هستند که در حال دوبله آن ها هستیم.

همچنین بخش های پایانی سریال جامیونگ گو در حال دوبله هست.


آثاری که برای پخش در ایام نوروز آماده شدند :

سریال های خارجی

سریال «جامیونگ» با مدیر دوبلاژی امیر حکیمی، سریال «دهن لق» با مدیر دوبلاژی شیلا آژیر، سریال «مونارک» با مدیر دوبلاژی ناهید امیریان، سریال «دکل ۴۵» با مدیر دوبلاژی افشین زی نوری، سریال «هواپیما ربایی» با مدیر دوبلاژی مهسا عرفانی دوبله شده است.

فیلم های سینمایی

فیلم سینمایی «سریع و خشن ۱۰» با مدیر دوبلاژی زهره شکوفنده، فیلم‌سینمایی «قاتلان ماه کامل» با مدیر دوبلاژی بهروز علیمحمدی، فیلم سینمایی «توسن اسب کوچک» با مدیر دوبلاژی حسن خدادادبیگی، فیلم سینمایی «ایندیانا جونز» با مدیر دوبلاژی بهمن هاشمی، فیلم‌ سینمایی «ناپلئون» با مدیر دوبلاژی علیرضا باشکندی، فیلم‌سینمایی «پادشاهی» با مدیر دوبلاژی رزیتا یاراحمدی، فیلم‌ سینمایی «فراری» با مدیر دوبلاژی کریم‌بیانی، فیلم‌ سینمایی «نوجوان های جهش یافته نینجا» با مدیر دوبلاژی مهوش افشاری، فیلم‌ سینمایی «موفقیت بزرگ» با مدیر دوبلاژی مرضیه صفی خانی، فیلم‌ سینمایی «طعم آفتاب» با مدیر دوبلاژی داوود نماینده، فیلم سینمایی «سازمان آگاهی» با مدیر دوبلاژی سعید شیخ زاده، فیلم‌ سینمایی «سرقت» با مدیر دوبلاژی شراره حضرتی از جمله مهمترین این فیلم ها هستند.

مستندهای سینمایی

همچنین مستند «یک سال روی سیاره زمین» با مدیر دوبلاژی نصراله مدقالچی، مستند «کشف جزایر وحشی» با مدیر دوبلاژی اکبر منانی، مستند «جانوران وحشی بزرگ» با مدیر دوبلاژی رامین کاملی، مستند «دکترین شوک» با مدیر دوبلاژی امیرصالح کسروی، مستند «آتش نشان خود را بیاورید» با مدیر دوبلاژی لادن سلطان پناه، مستند «به حقیقت خود تبدیل شو» با مدیر دوبلاژی سیما رستگاران، مستند «دلارها و دندانپزشکان» با مدیر دوبلاژی اردشیر منظم از جمله مستندهای شاخص هستند.

مینو غزنوی زهره شکوفنده و نصرالله مدقالچی از جمله چهره های پیشکسوت دوبله بودند که چند سالی در دوبله های تلویزیونی حضور نداشتند و حالا با این آثار نوروزی به عرصه دوبله در تلویزیون بازگشتند.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.