برنامه های زمستانی شبکه پویا و نهال / عمو پورنگ به شبکه کودک می آید

 برنامه های زمستانی شبکه پویا و نهال / عمو پورنگ به شبکه کودک می آید

برنامه های زمستانی شبکه پویا و نهال / عمو پورنگ به شبکه کودک می آید

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،شبکه کودک برنامه های جدیدی را در فصل زمستان برای مخاطبان تدارک دیده است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


برنامه های زمستانی شبکه پویا و نهال / عمو پورنگ به شبکه کودک می آید

شبکه کودک برنامه های جدیدی را در فصل زمستان برای مخاطبان تدارک دیده است.

برنامه‌های تولیدی

«مسابقه آفتاب مهتاب»، اولین مسابقه ویژه خردسالان است که با هدف تشویق آنها به تحرک و نشاط تولید شده است.

فصل جدید برنامه «سر سفره خدا» امسال زودتر از آغاز ماه مبارک رمضان و همزمان با جشن‌های اعیاد شعبانیه روی آنتن می‌رود. احسان و آقای مدرس، شخصیت‌های اصلی این برنامه ماجراهای طنز خانه خان عمو را در کنار بچه‌های محل رقم می‌زنند.

فصل جدید مجموعه نمایشی «برپا»، نیز بچه‌های ایران را با پیشرفت‌های مهم کشور آشنا می‌کند. بخش جدید این برنامه به انتخابات دانش آموزی در مدرسه «برپا» می‌پردازد.

برنامه‌های تأمینی شبکه پویا

برنامه «با بابا» مخاطبان شبکه پویا را با مهارت‌هایی چون آشپزی، دوخت و دوز و نجاری و مهارت‌های جذاب دیگر در کنار پدرهایشان آشنا می‌کند.

در مجموعه جدید پویانمایی «اوا، جغد کوچک» اوا در کنار دوستانش داستان‌های پر ماجرایی را تجربه می‌کند و در هر قسمت چیزهای جدید یاد می‌گیرد.

فصل جدید «بچه گربه‌ها» نیز قرار است با ماجراهای جذاب روانه آنتن شود.

پویانمایی «جورج کنجکاو»؛ مانند فصل‌های قبل درباره میمونی بامزه و بازیگوش است.

پخش فصل جدید پویانمایی«نقاش کوچولو» از این ایام آغاز می‌شود و مخاطبان را به دنیای نقاشی‌های بامزه‌ی، نقاش کوچولو می‌برد.

برنامه‌های تأمینی شبکه نهال

برنامه «مدرسه مهارتی» یک مدرسه متفاوت در میان جنگلی سرسبز با حیوانات عروسکی است که در آن بچه‌ها به جای درس، مهارت‌های زندگی را می‌آموزند.

سریال «بالش‌ها» نیز از سریال‌هایی است که قهرمان آن مجری محبوب برنامه کودک است و شبکه نهال قصد دارد شگفتانه جشن‌های این ایام را به پخش این سریال اختصاص دهد. عمو‌پورنگ در این سریال، به سرزمین رویاهای کودکان و بالش‌هایی می‌رود که مدتی است موجب خواب‌های پریشان بچه‌ها شده‌اند او می‌کوشد علت این مشکل را پیدا کند و در این مسیر با ماجراهای مرموزی مواجه می‌شود.

پویانمایی «چهار نینجای کوچک» ماجراهای هیجان انگیز، چهار نینجای کوچک است.

یکی دیگر از برنامه‌های جذاب شبکه نهال در این ایام آشنایی با استاد آذر یزدی است و بچه‌ها با تماشای داستان‌هایی از کتاب «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» که به تصویر در آمده است، با هنر این نویسنده شهیر آشنا می‌شوند.

پویانمایی زیبا و خاطره انگیز «بچه‌های مدرسه والت» نیز قرار است بار دیگر پس از سال‌ها با کیفیتی عالی قصه‌های این مدرسه را برای کودکان امروز روایت کند.

در مجموعه «اندی و ماجراجویی‌های آبی»، ذهن پویای نو نهالان به تماشای دلفین‌ها، نهنگ‌ها و سایر حیوانات آبزی به همراه اندی می‌نشیند.

مجموعه جدید «جاینگینتو، دایناسور غول پیکر» برای اولین بار از شبکه نهال پخش می‌شود و دنیای پرماجرای دایناسورها را به نگاه مخاطبان تقدیم می‌کند.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.